Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy ilyen kinézetű férfivel? Tízes skálán hányas? Mekkora verseny folyik manapság a nők között az ilyen férfiak kegyeiért?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 19. 14:40
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
55 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem az alapcsomaggal van gond, hanem a stílusával, igénytleneségével.
nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit ápolatlannak tűnik, rendesen fű szaga van a képnek. A szakállka borzalmas, a haja sincs jó állapotban. A fültágítós csöves sapis stílus sem az esetem. A piercing kicsit sok, de amúgy nekem is van, szóval el tudnék tőle vonatkoztatni. Meg elég vékonyka első ránézésre. De amúgy nem lenne csúnya pasi, ha adna magára. Az arcával nincs gond, a szemei is szépek. Szerintem ha kicsit adna magára, teljesen jól nézhetne ki.
nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Lepukkadt drogos csöves -10.
nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt.
nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem, fejben tuti nem oké, és teljesen elrontja a sok piercing. Ő csak egy szűkebb rétegnek jön be.
nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Alapvetően nem lenne rossz, de a stílusa miatt nálam kizárva.

nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok olyan jó, hogy el tudjam képzelni a sok csavar nélkül. Szerintem borzalom.
nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Az a fül... Elhányom magam.
nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

A csávó teljesen jó.

A stílusa meg teljesen szar.

nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Bsszus, én ugyanígy nézek ki nőben, csak persze szakáll, fültágító és piercingek nélkül, sapkát sosem hordva, basic felsőket viselve. Ja, meg az orrom egyenes, szabályos. De amúgy még a hajszínünk is tökéletesen azonos, a vonásaink is, az arc/fejformánk is, minden.

Nem tudom eldönteni, hogy ő-e a rondább ezzel a külsővel férfiként vagy én nőként.

nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!