Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy ilyen kinézetű férfivel? Tízes skálán hányas? Mekkora verseny folyik manapság a nők között az ilyen férfiak kegyeiért?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 19. 14:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezért versenyezni? 😂 jól vagy?
2023. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
#10 Szerintem tartsunk szavazást. :D
2023. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arcszőrzete taszító, nem értem hogy akinek nem nő rendesen az miért hagyja hosszan lengedezni azt a 3 szálat ami van neki. Mondjuk amúgy sem lenne az esetem, a barna hajú-szemű pasikat szeretem inkább.

A piercingek meg a fültágító nálam nem feltétlen lenne kizáró ok, bár picit már uncsi. Utoljára kb 15 éve számított menőnek vagy extrának.

Amúgy arcra egy tök helyes srác lehetne, de sajnos így összességében nagyon nem az. Ha belegondolok hogy az a gyér arcszőrzet hozzám ér, rossz érzésem lesz.

2023. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem rossz bár ha van tetkóid akkor jobban bejönnél. Ne higy a sok rosszindulatnak segítek ha szeretnel. Irj
2023. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
A drogos, hasonló kateg nők között folyhat a verseny, akik a forrást látják benne....
2023. nov. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ki lesz, ha elhagyod a fültágítódat? Elmész elefántnak?

Hagyd el ezeket a komplexust elnyomni hivatott sz@rokat.

A lányok többsége a normalitásra szavaz.

Nem véletlen, hogya képből csak úgy sütnek kifelé a nagyon szomorú szemeid.


Szerintem nem akar senki a betonba döngölni, csak a maguk módján fel akarják veled ismertetni, hogy helyes fiú vagy, s a kellékek nélkül jóképű férfivá érhetsz, s normális párratalálsz..

Rajta!

2023. nov. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
csávó vagyok.... az a fültágító.... még a haj az haggyán.... ha majd 1X nem lesz bent a fültágító rázhatja a fejét és lobognak a fülei mint a vizslának :D
2023. nov. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a fültágító, de amúgy gyönyörűen össze lehet varrni. Szerintetek mi történt a több száz tágítós emos kissráccal mostanra? Nem lobog a füllyukuk.
2023. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!