Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én hibám, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám, hogy nem találok a korombeliek közül olyan srácot, aki komoly kapcsolatot szeretne? 21/L

Figyelt kérdés
Külsőre szerintem nincs velem gond, bár az igaz, hogy jelenleg túlsúlyos vagyok ilyen-olyan okok miatt(így sem az a szétfolyós kategória), de teszek ellene, rendszeresen járok edzőterembe, odafigyelek az étkezésemre is. Néhányszor már felregisztráltam társkeresőre, de sajnos mindig ugyanazzal kellett szembesülnöm: a korombeliek többsége inkább csak alkalmi vagy barátság extrákkal kapcsolatot keres. Én tényleg egy társra vágyom és nem arra, hogy vadidegenekkel azonnal ágyba ugorjak. Lehet azzal, hogy ennyire magabiztosan kijelentettem, hogy mire vágyom elijesztettem őket? Esetleg azt hiszik, hogy akkor egyből házasságra gondoltam? Vagy pedig inkább azzal van a baj, hogy (még) túlsúlyos vagyok és ezért nem kellenék a többségnek komoly kapcsolatra? Az utóbbi pár napban nagyon sokat agyaltam ezen és rosszul érzem magam miatta :(

nov. 19. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A te hibád is, mert nem megfelelő helyen - fiúkkal ismerkedsz pl.
nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A 20-as években felesleges is. Én letettem róla. Ez sokaknak az "éld ki magad és dugj annyi csajt amennyit tudsz" időszak. A 30-as évek közepére majd lassan leáldoz.
nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz. Edzőteremben, egyetemen (ha odajársz), stb. nem tudsz ismerkedni? Hova valósi vagy?
nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a "hangosakat" keresd, mert ők olyanok is lesznek
nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne csak a pénzes, sármőr hapsik között nézelődj, akkor találsz majd olyat is akit őszintén érdekelsz.
nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es: Akkor mi lenne a megfelelő hely ilyen fiúkkal való ismerkedésre?

3-as: Edzőteremben mindenki a saját dolgával foglalkozik, maximum a személyi edzőket szoktam látni beszélgetni. Egyetemen pedig alig vannak fiúk a szakomon, akik meg vannak, azok komolytalanok.

5-ös: Igazából sejtettem, hogy lesz valaki, aki megint előhúzza a “minden nő pénzéhes és csak a Brad Pitt kinézetű férfiakra bukik” kártyát :D Nyilván nekem is vannak igényeim és tisztában vagyok vele hogy nézek ki, tehát én sem fogok mindenféle igénytelen palival összejönni csak azért, mert magányos vagyok, de soha nem volt olyan, hogy csak azért ne adtam volna esélyt valakinek, mert nem modell külsővel rendelkezik vagy mert nem gazdag. Egyébként meg nem csak a gazdag/jóképű srácok keresnek főleg alkalmit, hanem olyanok is, akik kinézetileg sokkal jobban járnának, ha rendes párkapcsolatot keresnének.

nov. 20. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de a társkeresőző pasik legtöbbje fixen csak szexet keres. Az, hogy te túlsúlyos vagy ilyen téren szerintem nem releváns, bár ronthat az esélyeiden.


Az edzőteremben meg lehet ismerkedni, ha van szimpatikus pasi, akkor kérj tőle segítséget nyugodtan, mondjuk ha fekvenyomó padon vagy, akkor álljon be mögéd, hogy ne essen rád a rúd. Utána megköszönheted és kacéran megjegyezheted neki, hogy amiért segített, megengeded hogy meghívjon egy sütire, vagy bármi hasonló. Ha van egy kis esze, azért venni fogja a lapot. Csak ne ilyen tükörterminátort nézz ki magadnak, aki többet van a tükör előtt, mint te. :D

nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21/F vagyok, és pont azt látom, hogy a korombeli lányok nem akarnak komoly kapcsolatot. Azért jó látni, hogy van kivétel.
nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!