Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kerek 0%-os sikerességi arány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerek 0%-os sikerességi arány mellett mi értelme van mégis ismerkedni?

Figyelt kérdés

27 éves koromra is randi, kapcsolat nélkül vagyok, tetszett eddig vagy 50+ lány általános suli vége és a jelen között, ebből legalább 20-nál próbálkoztam is valahogy, 100%-os arányban végződött kudarccal (ignorálás, elutasítás, "van barátom" hármasból valamelyik), a depresszió és csalódottság mellett csak annyit értem el, hogy lejárattam magam és/vagy beszédtéma lettem az adott közösségben (gimiben, egyetemen).

Ezek után mégis mi értelme van próbálkozni? Főleg ilyen "előélettel"?



2023. nov. 19. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmi. Hagyd a pics@ba. Vagy kényszerít rá valaki?🤔
2023. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

"lejárattam magam és/vagy beszédtéma lettem az adott közösségben (gimiben, egyetemen"

Gondolod, hogy mindenki más rögtön megtalálja élete párját? Próbálkozni kell, és ha valamiért nem jön össze, az bárkivel megtörténhet - nem járattad le magad, a közösségnek pedig semmi köze a kettőtök dolgához.

Szóval bátran próbálkozz újra!

2023. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
egy ilyen 0% nyulta le az exem, bár ő r*c volt, magyarán van esélyed csak nem szabad feladni.
2023. nov. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem így működik, ha nem az a célod, hogy adott időn belül minél több kapcsolatod legyen, akkor semmi értelme statisztikai adatokat figyelembe venned.
2023. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén? Nincs
2023. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Semmi. Ha csúnya vagy, egy nőnek sem fogsz kelleni soha.
2023. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

6-os!

Hülyeség,sok csúnya embernek van kapcsolata, nézz körül az utcán

2023. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
#7 Nektek nőknek minden férfi csúnya, aki nem tartozik bele a legjobban kinéző 5-10%-ba. Én a valóban csúnya emberekről beszélek.
2023. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy minimális esélyed még van azért, de valóban egyre szűkebb az a sáv, ami között így még mozoghatsz. Nekem már bezárult ez a sáv 38 évesen, szóval neked még azért talán nem teljesen. Sok szerencsét!
2023. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát te mit szeretnél?
2023. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!