Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder vajon miért szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder vajon miért szinte csak egy típusú srácokat dob fel nekem?

Figyelt kérdés

Kb 80-90%-ban olyan pasikat, akik amúgy nagyon jól néznek ki, tipikus ilyen magas, kigyúrt, stb, és legnagyobb része külföldi is (lehet amúgy ez azért van, mert Budapest belvárosában lakom), amivel önmagában nem lenne probléma, csak ők ugye általában nem itt élnek, és akikkel régebben randiztam, ők is mindig elmentek. Akik meg magyarok, azokkal meg sok esetben semmit nem lehet kezdeni, mert annyira futja náluk a kommunikáció, hogy menjek át a lakásukba... Amúgy sem mennék fel csak úgy egy idegenhez, meg nekem ez amúgy is nagyon gáz, hogy csak azért, mert jó pasi, már ettől önmagában legyek elájulva..


Ha meg néha matchelek látszólag normálisabb srácokkal, velük meg az szokott lenni a baj, hogy túlságosan rám akaszkodnak már azonnal, én nem szeretem, ha valaki már egy perc múlva válaszol, meg egész nap írogat, engem ez egyből taszít sajnos.

Én lassabban szeretnék ismerkedni valakivel, csak megismerni egymást az elején, aztán majd alakul, mi lesz belőle, csak kaland, vagy ha annyira összeillunk esetleg, akkor több is.

De olyan, mintha manapság senki nem gondolkodna így..


2023. nov. 25. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Kifogasok nyafogások.

Miért a húspiacon keresel manust?(tinder)

2023. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem vagyok társasági ember.
2023. nov. 25. 09:30
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Javítanám: a képeken tűnik úgy, hogy rengeteg a jó pasi/nő, valóságban tapasztalatból mondom, hogy legalább a 80%-uk közel sem néz ki olyan jól, mint a képeken.


Neked milyen képeid vannak kint? Ha r*bisek, akkor ne csodálkozz, hogy ennek megfelelő stílusban találnak be. Nekem csinos, de nem ribis képeim vannak kint és nekem mindenki totál udvariasan ír, a jó pasik is nagyrészt randizni hívnak, nem csak d*gni. Van egy pár, aki igen, de azokat ignorálom. Az meg egy normális effektus, hogy a kevésbé jóképű srácok jobban nyomulnak, nekik nincs annyi lehetőségük, érted.

2023. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem ribisek vannak kint, sőt, sosem rakom ki semmimet, inkább cukinak szoktak találni. De ez nálam sajnos mindig is így volt, a legtöbb pasi a szexxel talál be, fogalmam sincs, miért.
2023. nov. 25. 09:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
“ Ha meg néha matchelek látszólag normálisabb srácokkal, velük meg az szokott lenni a baj, hogy túlságosan rám akaszkodnak már azonnal, én nem szeretem, ha valaki már egy perc múlva válaszol, meg egész nap írogat, engem ez egyből taszít sajnos.” Hát most akkor mit lehet veled kezdeni, beszélgetni ismerkedni nem akarsz. Ilyen hozzáállással inkább add is fel. A normálisan ismerkedni akarókat is kosarazod. Most komolyan így mire számítasz?
2023. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak normális esetben van az embernek munkája/suli, programok, teendők, stb, engem idegesít folyton a telefont nyomkodni, inkább beszéljünk akkor meg egy találkozót, szerintem.
2023. nov. 25. 09:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az algoritmus működéséről se feledkezzünk meg. Olyan faszikat fog feldobni, amilyeneket előzőleg jobbra húztál.
2023. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki a bemutatkozásba, hogy mire vágysz. Nem akarsz egész nap írogatni, jobban szeretnél inkább találkozni, hogy néz ki a neked tetsző ismerkedés, stb.

Ên ezt csináltam, és bevált. Leírtam, hogy előbb beszélgetni, írogatni szeretnék, és ha a baráti beszélgetés működik, akkor lehet szó találkozásról. Így csak az ír, akinek ez megfelel.

2023. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
52%

Mert ezeket huzod jobbra, ezért az algoritmus alàd teszi oket, muci.


Amugy irtad hogy a normálisabb, akit érdekelsz is, viszont taszít. Erős önreflexiót javasolnék, ha ez nem segít normalizálni a hozzáállásod a fèrfiakhoz, akkor pedig klinikai pszichológust.

Ezt normális, valaha online komolyat kereső férfiként írom, akinek két évig csak olyan selejt hozzáállású lányok jutottak, mint te. Persze adaptálódtam, felvettem a macho hozzaallast, es hetente uj csajt dugtam meg, de nem erre vágytam, csak erre volt igény Tinderen.

Szerencsére azóta megismertem a párom, aki nem félt azonnal all in menni. Csak sajnálom azokat akik ebben a tudathasadásos állapotban vergődnek a húspiacon, mint te.

2023. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
kicsit ellenmondasos amit irsz, attol, hogy nem mesz at elsore egy idegenhez, viszont ugyanugy kalandot is keresel akar, hasonloan konnyen kaphato vagy, mindegy, hogy elso vagy otodik alkalommal, ha az a tinderes esetleg hat randi utan kap meg es dob el
2023. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!