Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érzitek azt férfitárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek azt férfitársaim társadalmi elvárásnak hogy legyen barátnőtök tényleg negatívabban néznek rád ha hosszabb ideje nincs barátnőd 30 felett vagy vagy ez csak egy kitaláció?

Figyelt kérdés
Én nem tudom 38 éves vagyok és régóta egyedül vagyok de nem érzek ilyen negatív megítélést az emberek részéről hogy akkor most meleg vagy béna vagyo, meg incel Llúzer vagy stb. Sőt kollégáim például felnéznek rám hogy milyen tudatos vagyok és nem rohanok bele egy kapcsolatba mint a legtöbb férfi
2023. okt. 30. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs ilyen társadalmi elvárás kivéve ha nincs még saját ingatlanod de szeretnél. Önerőből ki lehet jelenteni, hogy jelenleg nincs rá reális esély. Ha van barátnőd és nem csak alkalmi hanem hosszútávra gondolkodtok legalább az esély meg van rá a támogatási programokon keresztül.


Maximum a családtól szoktam hallani a többiek leszarják a környezetemben, esetleg még irigyek is ha az ő kapcsolatuk/házasságuk rossz.

2023. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem nem mondják a szemedbe attól még luzernek (életre alkalmatlanak ) tartanak.
2023. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Hát nem tudom inkább úgy érzem hogy felnéznek rám sokszor, meg mondják is hogy milyen jól csinálom mert hogy így könnyebb mert hogy nekik milyen baj van a kapcsolatukban. Lehet hogy jól csinálom amit csinálok én inkább ilyen kommunikációkat kapok
2023. okt. 30. 08:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel, hogy van e barátnőm vagy nincs. Se most se régebben nem izgatott tényleg senkit sem.

Pontosan ezért nincs is kapcoslatom, mert a lőtéri kutyát sem érdeklem. Ez van.

2023. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szakítanak?
2023. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ezt a fajta "felnéznek rád" féle dolgot. De szerintem ez emberfüggő, ha olyanról van szó akinek lehetne de megválogatja, akkor szokott ez lenni.

Illetve az is egy tényező, hogy sok ember arra vágyik ami épp nem elérhető. Tehát aki kapcsolatba, házasságban van, és tényleg semmi ideje magára vagy egyéb dolgokra (főleg családosoknál ahol gyerek is van már), ők szoktak ezen vágyakozva elmerengeni. Hogy milyen jó lehet egy ilyen szabad és kötetlen élet. Mint ahogy az egyedülállókat is elfoghatja hasonló vágyakozás a kapcsolatban lévők felé, pl ünnepekkor amikor magányosan ülnek a lakásukban.

2023. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos van elvaras, főleg a nők részéről, akik valamiért szeretik ha egy férfi mielőtt lefekszik velük más nőben is jár. (Női ösztönök:D)


De ha lefosod ezeket, akkor nincs elvaras.

2023. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja érdekes módon a nőknek az imponál ha egy férfi minél több társukat megrakta már, férfiak esetében viszont pont fordítva van, mindenki lehetőleg "érintetlen" csajt akarna magának.
2023. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy érdekes. Képzeld el hogy egy nő jobban örül ha megraksz egy rakat csajt, akár a barátnőit is, mintha senkit nem raknál meg. Olyan fura.
2023. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Aki használja az agyát, nem cseszteti a másikat ilyen válási-megcsalási-egyszülős statisztikák mentén.
2023. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!