Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól még lehetek átlagos mem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetek átlagos mem csúnya pasi, hogy nincs sikerem tinderen, úgy hogy mindenkit jobbra húzok mégis egy két match van?

Figyelt kérdés
nov. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ szerintem
nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. annyi van, pedig jól nézek ki, utazós képek vannak kint. 10ből 7 lánynak be szoktam jönni élőben.

Viszont a tinder úgy működik, hogy csak az elején dobja fel a profilodat sok nőnek, utána pár hét után már nem mindenki fogja látni a profilod, ha nem fizetsz elő, hiába húzol jobbra 50 lányt, azt rajtad kívül még több 1000 másik férfi is jobbra húzza,akkor nem mindegyiknél fogsz te megjelenni. Az ilyen társkeresőkön elég nagy férfitöbblet van, szóval nem a legjobb terep az ismerkedésre férfiszemszögből, még ha jól nézel ki és jó képek vannak kint, akkor úgy ahogy napi 1-2 match azért összejöhet, de van olyan ismerősöm,aki amúgy sztem nem néz ki rosszul és már hónapok óta egy match nem volt neki.

nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudjátok, hogy ha az alkalmazás azt érzékeli, hogy válogatás nélkül mindenkit vagy szinte mindenkit jobbra húztok, akkor nagyon hátra fog sorolni, mert csak spammernek tekint?
nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!