Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van egy srác, akit bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác, akit bár mindenki jobb (nem jó, csak jobb) képűnek mond, de nem igazán tud jól/megfelelően beszélgetni a lányokkal, külföldön ottani lányokkal szemben a "külföldi faktor" még működhet?

Figyelt kérdés

Hogy majd ha sikerei lesznek megjöjjön lassan az önbizalma is?


Nyilván az adott nyelv ismerete alapfeltétel, ez nem kérdés.



2018. nov. 18. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz ott sem több sikere.
2018. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha alapvetően a lányokkal nem tud beszélgetni, akkor egy idegen nyelven, ahol gondolom közel sem olyan magabiztos mint az anyanyelvén, miből gondolod, hogy sikeresebb lenne? A külföldi lányok is a kommunikáció útján döntik el, hogy szimpatikus vagy-e nekik, ha ez nem megy, akkor tök mindegy, hol vagy és milyen nyelven beszélsz, ugyanolyan sikereid lesznek, mint itthon.
2018. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

en special jobban ki tudom magam fejezni angolul (akarmilyen hulyen is hangzik) es eszrevettem, hogy sokkal nyitottabban beszelek a dolgaimrol, mint mikor a magyar nyelvet hasznalom. szoval engem kulfold megnyitott es onbizalmat adott meg teljesen atformalt.

igaz a csajozas temakoreben nem tudok nyilatkozni, mivel no vagyok. :D

2018. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első kettőnek: beszélgetni tudok, nem is keveset, csak nem "úgy". Azt vettem észre, hogy hiába van száz téma amiről el tudok beszélgetni, szerintem (és ahogy itt is olvasom, azok alapján is) a lányoknak nem ezek a témák kellenek, hanem az úgynevezett üres tartalmatlan locsi-fecsi "beszélgetések", illetve emellé még az ilyen "állandóan nevetek a gép előtt, ha vele beszélek" témák. Én képtelen vagyok az ilyen "semmi témákról" locsogni, meg nem tudok állandóan, folyvást senkit sem nevettetni - hozzáteszem meg is őrülnék, ha ilyen lennék önmagammal szemben is a minndennapokban. Nekem a semmi nem kell!

Nekik (legalábbis sokuknak) meg ezek valamiféle éltetőelemeik...

2018. nov. 18. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

És azt gondolod, egy külföldi lány másabb ilyen szempontból? Ott még ott van a nyelvi korlát is, ott pláne viccesebbnek meg szórakoztatóbbnak kell lenned (mert ha az anyanyelviek nem értékelik a mittudomén, csillagászatról meg Counter Strike-ról előadott dumádat, a külföldiek plána nem fogják, mert az sem biztos, eléggé ki tudod fejezni magad). Csak azért, mert magyar vagy, nem fognak a lábad elé omlani.


Ha meg kifejezetten jóképű lennél, egy buliban mindig lenne éegalább egy részeg csaj, aki elmenne veled szobára. Na, ha az nincs meg, a külföldi hogy menne? Gondolkozz már...

2018. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te annyira képtelen vagy az értelmező olvasásra, hogy csodálkozom rajtad, hogy nem fáj. Már ne is haragudj, ha nem tudod még csak fel sem fogni, mit írnak neked, és két pontban is ennyire totálisan mellélősz velem kapcsolatban, akkor nekem innentől fogva nincs miről beszélgetnem veled. Mert ha a másik nem érti amit írnak neki, és emellé alaptalanul vádol valótlanságokkal, akkor így (értelemszerűen) feleslegessé vált az egyoldalúvá alakult "beszélgetés".
2018. nov. 20. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ram Magyarorszagon se tapadtak a nok, most kulfoldon vagyok es itt se tapadnak amit nem is banok mert felesegem van.

Szerintem nem erdekli oket hogy kulfoldi vagy.

Foleg ha pl Angliaba, Nemetorszagba, Ausztriaba mesz mert ott ugy is sok a magyar, biztos sok kulfoldivel talalkoztak mar az ottani lanyok.

En amerikaban vagyok, itt ezen a kornyeken nem sok europai van de itt se szamit kuriozumnak.

2018. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!