Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » TikTok csak további depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TikTok csak további depressziót okoz az amúgy is nőknél sikerteleneknél?

Figyelt kérdés

Sorba dobja fel az olyan videókat ahol a fiatal nők a hozzájuk kapcsolódó rajtengedélyt részletezik.


- legyen trendi menő vékony

- gazdag

- magas


Stb stb stb ..


Ezzel csak erősítik az emberben aki nem olyan hogy ő szar a nőknek. És ne is merjen próbálkozni.


nov. 27. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mást és mást fog feldobni. Nekem corgikat és karácsonyi dekort dob fel.
nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Minek vagy Tiktokon? Te bajod!
nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért dobja fel, mert téged ez érdekel.


Egyébként meg a Tik-Tok kb mindne szmepontból káros, nem érdemes használni.

nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, az utóbbi héten 2 tiktokvideót láttam, az egyik a karácsonyi vásárról szólt, a másik a muszlim vallásról.

Hogyan okoz ez depressziót a nőknél sikerteleneknél?

nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Nyilvánvalóan az egész közösségi média káros.

Instán meg tiktokon azt látod, hogy minden lány szép, ultravékony, közben nagy formás seggel meg mellel. Na mármost a valóságban ez elég ritka, ezért kb semmi esélyed ilyen csajt összeszedni, így csak rossz érzést kelt benned, hogy azt látod hogy ott mindenki ilyen, de neked sose lesz ilyen barátnőd. Én éppen ezért már nem is használom ezeket.

nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Remélem azt okoz, és következménye lesz az agymosásnak.
nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

5: Képszerkesztőről hallottál már, gondolom..:)

De gondolom, használsz is, mert csináltál már fotót életedben és azt képszerkesztőben tudod megnyitni...

nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
6, öngyi incik? Jó lenne.
nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

#7

Nem is mondtam hogy ne lennének megszerkesztve.

Egyébként én még sosem szerkesztettem meg a képeimet, mert szerintem semmi értelme. Társkeresőn azért, mert kellemetlen randi származik belőle, social mediaban meg azért mert irtó ciki hogy akik ismernek élőben azok tudják hogy nem úgy nézel ki.

nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nézd pl Edytát 😅 az lehúza az életről és a nőktöl is elmegy a kedved😄.
nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!