Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » TikTok csak további depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TikTok csak további depressziót okoz az amúgy is nőknél sikerteleneknél?

Figyelt kérdés

Sorba dobja fel az olyan videókat ahol a fiatal nők a hozzájuk kapcsolódó rajtengedélyt részletezik.


- legyen trendi menő vékony

- gazdag

- magas


Stb stb stb ..


Ezzel csak erősítik az emberben aki nem olyan hogy ő szar a nőknek. És ne is merjen próbálkozni.


2023. nov. 27. 15:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Fogadjunk, hogy az általad nézegetett fiatal nők vékony, csinos nők, te meg nem nézel jól ki, de azért ők kéllenenének neked.
2023. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Ha ennyire zavar, miért ezeket nézed? Miért nem nézel valami olyasmit, ami nem tölt el frusztrációval?


Engem is felkavarnak pl a gore videók. Úgyhogy.. nem nézem őket:D Van egy cosmó mindne más is a neten.

2023. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fszt érdekel?!

Nem nézek ilyen szennyet. Amúgysem a valóság. Szétfilterezett, agyonsminkelt, plasztika, stb. Kamu. Meg nem is kellene ilyen nő, szóval leszarom az elvárásait. :)

Állj fel néha a gép elől, vagy tedd le a telefont, és menj ki a friss levegőre, ezt tanácsolom. Ne a közösségi média torzítsa a nézőpontod.

2023. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a tiktokon leginkább vicces videokat nézek, semmi bájolgó agyatlan celeb.
2023. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A Tiktok olyan videókat dob fel, amiket nézel. Ha innentől csak barkácsolós tartalmakat akarsz nézni, elég gyorsan alkalmazkodik és olyanokat fog feldobni. Én még egy olyat nem láttam, ahol nők sorolnák az igényeiket, nem ezzel van tele.
2023. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

"legyen trendi menő vékony, gazdag, magas"


Nem kell hogy ezek legyenek. A gond ott kezdődik hogy a legtöbb férfi aki ezeket a kritériumokat emlegeti totál igénytelen a külsejére, elhízott, tunya, alacsony keresetű zéró egzisztenciával és még átlag alatti a magassága is.

2023. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%

16:


Te aztán valami igazi lángelme tálentum lehetsz, mivel kettő mondaton belül sikerült totálisan 100% ellentmondani saját magadnak.


Szóval nem kell hogy ezek legyenek (vékony, gazdag, magas), de az a baj, hogy kövér, alacsony keresetű, és átlag alatti magasságú.


OK...

2023. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
#17 Sajnálom, hogy te mint lángelme nem vagy képes az alapvető szövegértésre.
2023. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Pedig a 17 es pont jól értette kedves 18as.


Egyik szövegetekkel ütitek a másikat! Mint egy kérdésnél sír a csóró hogy nincs lakása ezért nem tud csajozni! Jönnek a válaszok hogy a nők nem várják el a saját lakást! Egy másik hasonló kérdésnél meg azzal bántjàk a másik férfi kérdezőt “30 évesen nincs lakásod férfiként ? Kuka…”. 🤣


Ezen igazodjon ki ember fia akkor.

2023. nov. 28. 07:40
 20/24 anonim ***** válasza:

#19

Ne a gyakori népéből indulj ki, mert itt rengteg a megkeseredett, életképtelen, vagy épp trollkodó személy. Én ide kb röhögni járok, bár segíteni is szeretek. De a kérdések nagyrészét nem vetítem ki a való életre, mert az teljesen más.

(Ez a tiktokra is igaz, akik megmondják a tutit, főleg a saját példákkal, azok csak cirkuszi majmok)

2023. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!