Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi a múltban egyetlen egyszer kipróbálta a szexet pasival, akkor az kuka?

Figyelt kérdés

nov. 28. 10:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Az.


Erős redflag ha meleg

nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Húha, nehéz kérdés, tekintve hogy én is voltam már nővel. Ebben az esetben elég kettős mérce lenne elítélnem a férfit emiatt….de akkor is van bennem egy visszás érzés. Inkább nem akarnám tudni….😄
nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút kuka.
nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

az lenne, bár muszáj ezeket bevallani, hogy xy nővel voltam, xy férfival voltam és keresztbe, mennyire kényszeres ezeket elmondani, na és ha idősebb nővel férfival, vagy szado mazo stb..

ha a másik fél prüd vagy akármi nem fér bele a te extrém kategóriádba ennyi..mindig azon fog agyalni, hogy mikor tekeredik el a fejed másik irányba, hogy mégis az vagy ...

nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Hiába írod ki heti 10X, akkor sem kell homi.
nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, figyeld csak a válaszok arányát!

A legtöbb nőnek kuka lenne, de minimum erős hátrány.

Ehhez képest ha azt kérdeznéd, hogy el tudnának-e fogadni olyan férfit, aki utálja a melegeket, akkor döntő többségük nemmel válaszolna, mert hát tolerancia, meg elfogadás meg blablabla.

nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Én el tudnék fogadni olyan férfit, aki utálja a melegeket. 🤷🏻‍♀️

Azért ne bántsa őket, de simán utálhatja. Én is nagyon sok mindenkit utálok és elegem van már a PC-skedésből, hogy nem lehetek őszinte, mert valakinek a tyúkszemére lépek.

nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

akkor forditsuk meg mennyivel gerincesebb, hogy bevallja, mint akik elnyomják magukban és közben családot alapitanak gyerekük van és titokban mélyen pedig vágynak a férfi intimitásra nem tudatosan persze, csak elnyomásban van

..messziről látni ezeken az embereken akár bevallják akár nem, rájuk van irva mindenkire milyen szex-identitású, még azokra is akik mélyen elrejtik :-)

nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Mármint fizikailag ne bántalmazza őket, úgy értettem. De előttem szidhatja őket, nem zavar.
nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Fiúk, férfiak, ha a csaj a múltban egyetlen egyszer kipróbálta a szexet csajjal, akkor az kuka?
nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!