Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi a múltban egyetlen egyszer kipróbálta a szexet pasival, akkor az kuka?

Figyelt kérdés

2023. nov. 28. 10:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
a mai tizenéves lányok többsége kipróbálja minimum a csókót egy szintén lánnyal.
2023. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem.


Egyrészt arról nem szólt a sztori, hogy tetszett-e neki, vagy hogy tényleg a férfiakhoz vonzódna szexuálisan és nem a nőkhöz. Ha bi vagy heteró akkor oké.

2023. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
61%
Egyeltalán NEM, szerintem azért ez nem akkora gond. Vannak ettől sokkal zűrösebb dolgok is
2023. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem kuka, csak ne legyenek passzív vágyai. Mert azokat nem tudom teljesíteni.
2023. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Exem egy üveg bor felett, rendesen az idegtől remegve mesélte el nekem, hogy volt pasikkal kalandja. Én meg nem értettem, hogy mitől van így kikészülve, mit számít ez? Attól félt, hogy elítélem, meg ezt nem merte senkinek elmondani, stb. Engem ez nem igazán zaklatott fel, voltam én is már lánnyal, talán pont emiatt mert megnyílni nekem. Megbeszéltük, egy teljesen átlagos párkapcsolatunk volt, a szexben is pont olyan volt, mint bármelyik heteró pasi.
2023. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Azért a kommentelők rendesen elfelejtik, hogy létezik biszexualitás.

Az sokkal jobb, ha homofób, homofób törvényeket ír, aztán meg az ereszcsatornán menekül a homobuliból… mert akiben erős érzelmeket vált ki a melegség, azt biza érdekli.

2023. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a bi férfiak jobban bejönnek. De csak emiatt se előnye se hátránya nem lenne.
2023. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Biszex a barátom és nagy valószínűséggel egy nap hozzámegyek, tehát nem (mellesleg egy pasival volt még mielőtt megismertük egymást)
2023. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%
a nők nagyrésze is biszex hajlamú, legalább egy kissé, tehát szerintem ezzel nincs baj
2023. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25%

Ilyenkor elszomorodok, hogy milyen emberek vannak itt gyakorin..:(


Mar hogy ne lenne kuka egy olyan csavo aki bekapta mas farkat es kielegitette??? Ram is jott a hanyinger. Illetve engedte mas ferfinak seggbe. Ur Isten, ti nők es ezekutan az agyban ettol teljesen el tudtok vonatkoztatni es ugy nezni az ilyen emberre, hogy Igen o egy igazi ferfi, az almaim ferfija?? Te jo isten..

jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!