Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kismellű nőnek vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Egy kismellű nőnek vagy egy alacsony férfinak nehezebb ellenkező nemű társat találnia manapság?

Figyelt kérdés
Mindkettő egy-egy negatív adottság a másik nem szemében, ezért párhuzamba állíthatóak.

nov. 28. 22:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
A kis mell sok férfinek kifejezetten vonzó. Nem lehet összehasonlítani egy alacsony férfival, teljesen más dolog.
nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%

Minek írsz ki egy kérdést ha magad is tudod a választ

Nyilván tudod, láthatod bárhol

nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Nagymellűként azt látom, a férfiaknak inkább a tartás, forma fontos, szóval a kismellűeket sokszor inkább preferálják.
nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem olyan pici melleim vannak ami mellé társul az is, hogy vékony is vagyok, de amúgy lassan 2 éves élek élettársi kapcsolatban , szóval nem hiszem , hogy maga a méret akadály lett volna, hogy eddig ez a mélységű kapcsolat még nem jött össze nekem ezelőtt
nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Értelmetlen a kérdés. Eleve mellméret messze nem számít annyit. Másrészt a magasság önmagában sem. Hiszen alacsony férfiként is lehetsz vonzó, meg lehetsz ronda aki nem mellesleg még alacsony is.
nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41%
Egyik sem hátrány. Ha neked alacsonyként nehéz párt találnod, az sajnos nem a magasságod miatt lehet, hanem mert valószínűleg alapból taszító a jellemed, vagy egyéb dolgok vannak. Nekem nagyon sok alacsony (vagy legalábbis az incel miniverzumban alacsonynak minősülő ) pasi tetszett már eddigi életemben, igenis vonzóak tudnak lenni, persze egyik sem volt incel, meg gyakoris troll, hanem értelmes dolgokkal foglalkoztak.
nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

7. persze, ezért van tele a net azzal, hogy a nők kiröhögik az alacsony srácokat


az a baj, hogy ez a női gaslighting addig működött, amíg nem volt net, így senkit nem versz át

nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Shortcel még nem írt a kérdés alá? Csoda!
nov. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te magad írtad a kérdést! Gondolhattam volna. :D későn esik le a tantusz.
nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%

#8 a kérdező szempontjából lényegtelen, mert ő ha magas lenne, akkor is menekülnének előle a nők. Én meg csak leírtam, milyen az én ízlésem.


#10 nyugi, valszeg saját magának azért válaszolgat ő a különféle felhasználói fiókjaival.

nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!