Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső appokon mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső appokon mi ez a hülyeség a csajoknál?

Figyelt kérdés
Amikor bioba bemutatkozást írni luxus, de azért tisztázzák azt a nagyon fontos kérdést, hogy ők aztán nem fognak ráírni senkire, mit képzel bárki is. És akkor vannak pár pucsitós képeik, ez alapján várják el, hogy bárki is írjon nekik. Csak az a baj hogy írnak is mondjuk....

2023. nov. 29. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
"Amíg lósz@r van, veréb is lesz."
2023. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Hulladek az összes. Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Jol irta az elsö.
2023. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
Majd kapja a fszt a sggebe ugyis az kell nekik, többre ugyse jok.
2023. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Minek foglalkozol olyanokkal, akik nem érdekelnek?
2023. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 L.. István ***** válasza:
36%
Azért csak megnézegeted a pucsítós csajokat, nem? De!
2023. nov. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem ilyen oldalon ismertem meg.

Utána láttam, hogy még le van töltve neki, odaadta hogy megnézhessem.

Naponta 5 üzenetet kapott, úgy hogy senkit nem húzott jobbra előtte lévő fél évben. Konkrétan a prémium tagok írtak csak neki. Nem tagadom szép lány volt, de annyira mégsem különleges.

Nem is értem hogy volt nála esélyem így utólag... Lehet normálisabb volt a szövegem vagy csak kitűnt. De teljesen érthető ha nem kap egy srác választ, ha tényleg ilyen durva a helyzet...

2023. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
#6 Meg hát, de egy rakás lerakott szemetet is megnézek az utcán, ettől még nem tetszik!
2023. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
"A nők a párjukat keresik társkeresőn a férfiak meg pár lyukat!" Akkor nem értem társkeresőn a nőknél ezt a pucsítós dolgot ha ez természetesen igaz. Akkor itt GYK-n ne sírjanak a nők hogy a pasik csak 1 éjszakás kalandot szeretnének csak egy ilyen "pucsítós" nőtől. Azon meg végképpen ne csodálkozzon ezen az oldalon 1 db nő sem hogy a legtöbb pasi miért a nemiszervét küldi el első vagy második üzenetben! Ti pucsíthattok de mi ne perverzkedjünk! Kettős mérce!
2023. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a férfiak lyukat keresnek akkor a nők meg nyeles tojást! Mindenki magából induljon ki légyszíves! Én eddig normális társat kerestem volna de nem találtam. Én ezeket az oldalakat csak recskázásra használom már hiszen csak arra jók. Nyugodtan le lehet pontozni!
2023. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!