Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ijesztően sok a gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztően sok a gyerekét egyedül nevelő anyuka társkeresőn. Ha nem is minden 2., de minden 3. Most ez komoly, hogy fognak valakit találni?

Figyelt kérdés

A legdurvább az volt, mikor valaki 26 évesen 2 gyerekkel már párt keres... nem is értem. Pont arról szól a világ, hogy sokan 30 felett mernek 1 gyereket vállalni, vagy annyit se, másoknak meg összejöt a gyerek, de a pasival off-oltak?


És akkor választhatok, hogy maradok egyedül vagy összejövök más gyerekét nevelni...


dec. 1. 18:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
28%

Ezek instant kukák, nevelgess a radai rosseb más gyerekét, arról nem is beszélve hogy egy ilyen kapcsolatban kb a zabi gyerekhez kell igazítani minden közös programot. Kinek kell ez? Szerintem nem sok embernek, ezért is vannak fenn a társkeresőn. Normális nő, ilyen appok nélkül is be tud pasizni. :D


De amúgy igen, valóban sok van. Sok a meggondolatlan hülye ember a mai világban, na ezek a reprezentációi ennek a definíciónak. :D

dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%

1-es vagyok,


Nekem múltkor amúgy egy GYESEN lévő anyuka írkált hogy szívesen megismerne, mondtam neki hogy köszi, de nem.

Valahogy az ilyen nőkről nem feltételezem azt hogy meglehet bennünk bízni és valóban jó kapcsolat lesz, meghát a gyerek alapból kizáró tényező nálam. Esetleg majd ha 40-45 leszek, de 20as éveim végén mindent akarok csak egy zabi gyereket nem. :D

dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
34%

Ismerek ilyeneket. És még mekkora sértett büszkeséggel, teljesen torz énképpel és hazugságokkal tudják játszani a királykisasszonyt a mai napig, akiknek minden ugyanúgy jár, mintha nem csináltatták volna fel magukat valaki mással. Külön torz, hogy már a gyerek előtt is a semmire voltak egekben az elvárásaik. Ezért is történhetett meg hogy olyan kannal csináltatta fel magát, akinek ő ennyit sem ért meg, hogy mellette maradjon a saját ivadékait nevelgetni. Vagy hogy ennyire jellemhulladék a nő, hogy még a fix apukát is elűzte. Ezek mind erős red flagek.


Másrészt ez valami nyomorúságos modern trend következménye is lehet. Csomó feminista lányregényben, de főleg sitcomokra és filmekre, sorozatokra gondolok most, úgy van hogy a nő majd egyedül felnevelgeti a gyereket pasi nélkül feminista csodaként. Lesz példás fitnesslady, munka hőse, otthoni háziasszony és egyben kenyérkereső is, ja és persze csodás szülő és mellette végzet asszonya is szingliként. Aztán általában végül valami jól kinéző és jól kereső de totál balféknek beállított és megírt pasi is beesik, majd happy end házasság. Ezek meg a jelek szerint elhiszik ezeket a meséket. Valóban nagyon szaporodnak az egyedülálló anyukák, nekem is feltünt.

dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
76%
Itt miért mindenki a nőt hibaztatja hogy szingli anyuka lett? Saját környezetemben sokkal inkább jellemző hogy apuka krt félre vagy mégse vallalta a saját gyerekét
dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
4-es: mert a nő választ pasit... hogy nem tudhatta, hogy apuka félre fog menni? Nos, de, ezt lehet látni. Én pl. nem csalnám meg a párom, nincs is kapcsolatom, túl jófiú vagyok, ezért nem vagyok érdekes a nőknek.
dec. 1. 19:00
 6/51 anonim ***** válasza:
28%

Én pl azért mondtam ezt, mert én így láttam a környezetemben. Az esetek felében az anyukának volt olyan kiállhatatlan tulajdonsága, pl túlzott énközpontúság, borderline stb amivel elüldözte a gyereke apját. Az esetek másik felében pedig tényleg úgy választott, hogy lelépett a kiszemeltje. Aki talán nem is akart vele gyereket, de ezek a fajta nők ha valamit a fejükbe vesznek, erővel is átverik minden és mindenki árán. Aztán ez lesz a következménye. Ezek mind önfejű, mindent jobban tudok mint a másik féle nők voltak.


Aztán ha már nemek közötti felelősség, láttam itt is azt a közkeletű vélekedést hogy a férfiaknak a kapcsolatot létrehozni a nehezebb mert a nő jól szelektál, ellenben a kapcsolatot fenntartani már a nőnek. Tehát ha mégse jól választott a nő és valami jól kinéző f*ckboyyal vagy kigyúrt műgengszter majommal felcsináltatta magát, akkor lehet ezt bárhonnan nézni, szerintem tényleg a nő lesz a hibás. Rossz választás, és előre tudhatta volna, nyilván mondták is neki, de okosabb mindenkinél.

dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
80%

A pasik megcsinálják a gyereket aztán lépnek.

Csok utan duplazodni fog a számuk.

dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenki olyan okos vagy figyel a jelekre hogy kiszúrja ha a párja nem jó választás.sokszor ezek az emberek évekig a jó arcukat mutatják aztán bukik ki milyen ember.

Attól én még nem itelnék el senkit

dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%

Pont a hozzád hasonló értékrendűek miatt nehéz normális társat találni a társkeresőkön. Amúgy meg mindenkinek ugyanannyi joga van fent lenni.


Véleményem szerint nem mindig a nők hibásak, hogy egyedül maradnak a gyerekekkel.


Ugyanúgy van esélyük nekik is párra lelni, mint a gyermekteleneknek.

dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
20%

1-2 kommentet én írtam.


Miért lett lepontozva? Teljesen igazat írtam

dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!