Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csalódtam a netes társkeresőkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a netes társkeresőkben, van még lehetőség valahogy társat találni? Hogy lehet ezt jól csinálni?

Figyelt kérdés

Nem régen határoztam el, hogy felregisztrálok párkereső céllal társkereső oldalra, hosszú évek magányos időszaka után úgy érzem, hogy ismét nyitott tudok lenni és jó lenne társ, szerelem.

Más módon nem is igen van lehetőségem, nyilván ezért nem is próbálkoztam. Igazából nálam sem próbálkoznak.

Más ötlet nem lévén megpróbáltam, de iszonyatosan idegőrlő volt a sok "troll" levél, vagy épp a sokadik levélváltás után, időt-energiát rááldozni valakire, akiről gyorsan kiderül a linkség, vagy jobb esetben az, hogy teljesen más személyiségek vagyunk.

Szóval nem is tudom, hogy kellene ezt jól csinálni. Picit belefásultam.

Régóta vagyok egyedül, jó lenne megosztani az életem valakivel. Félreértés elkerülése végett, nem itt keresem a társat, csak ötleteket kérnék szépen, hogy kinek mi a technikája, hogy szűri ki, kinek érdemes válaszolni, volt több ízben szimpátia, de kb ennyi.

Ha mindig, mindenkinek válaszolok, újra és újra ugyanazokat a köröket futjuk, magunkról írni, mi a hobbi, milyenek vagyunk és lehetne sorolni. Mások hogy csinálják? Megtalálta így már valaki az élete párját?

43/N



2022. márc. 20. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Első körben le kellene fogynod egy normál testsúlyra.

Ne a magyar átlagra gondolj normálként.

2022. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Figyelmen kívül hagyom a hozzászólásod, mert nem értem, illetve teljesen értelmetlen a kérdésemet illetően.


Remélem lesz tanács a kérdésre is másoktól.

2022. márc. 20. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes tapasztalat, mert kortól, kinézettől függetlenül nők mindig kapósak lesznek úgyhogy én online folytatnám a helyedben továbbra is. Minél nagyobb városban élsz nyilván annál nagyobb halmazból tudsz faszikat szelektálni. Tinder a legjobb amúgy. Sokat nem írtál magadról, de pl. ezekkel próbálkozhatsz:

- futó club

- túra club

- nyelvtanfolyam csoportban

- iratkoz be egy másik egyetemre és szerezz egy másik diplomát

- jelentkezz önkéntesnek valahova

- régen nagy keletje volt a salsa tánctanfolyamoknak

- új hobby amit csoportosan szoktak csinálni/tanulni (sziklamászás, barlangászás, siklóernyőzés...)

2022. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* iratkozz
2022. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kérdésem kiegészítéseként csak annyit tennék még hozzá, hogy kizárólag levelezés volt eddig, személyes sosem. Mindig érdeklődéssel kezdődött, de ahogy kiderül, hogy más életút, más célok, stb rövidre zártam, de ez kimerítő.

Hátha valakinek van ötlete. 😊

2022. márc. 20. 22:43
 6/12 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm, nagyon jó ötletet adtál. Az én fejemben is megfordult, csak elég bátortalan voltam. Pici szabadidőm általában túrával, sporttal töltöm, de ott "csak" haveri kapcsolatok vannak.

Munkahelyen meg elvből nem.

Tinder? Olvastam róla, de az inkább a fiataloknak szól nem?

2022. márc. 20. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Tinder/Badoo az nőknek való. Nekik az aranybánya. Nyugodtan használd végén úgyis a te döntésed lesz mit fogsz az ottani találatokkal kezdeni.

2022. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors tanácsot.

Megnézem az említett oldalakat.

2022. márc. 20. 23:19
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Spar

Tesco

Auchan

Media markt

Ovbi

Praktiker

Barkacsboltok


Kerdezel es valaszolnak. Aztan tereled tovabb a beszelgetest,ha ugy latod,hogy vevo rad.

2022. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Menjél be barkácsboltba és érdeklődjél makita csavarbehajtó után.
2022. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!