Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól tettem hogy kiléptem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy kiléptem az ismerkedésből?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapig tartott, de már igazából az elején problémák voltak vele (én vagyok a lány) eleinte sértő beszólogatások felém, már többen jelezték neki hogy borzasztó tapintatlan, nem csak én, ezt valahogy benyeltem, elfogadással áltam hozzá,aztán ott volt, hogy nem figyelt arra amit mondtam, vagy ezerszer elkellett neki dolgokat mondani…szinte minden alkalommal veszekedés/vita az egyet nem értés miatt, legalább 3x próbáltam kilépni, egy esetben visszakönyörögte magát. Az értékrendünk sem egyezett, ő sok ponton sértő, ítélkező másokról, szerinte a szavak nem annyira számítanak. + volt egy fanatikus sportja amibe állandóan be akart csaklizni, nem fogta fel hogy én nem akarom, és folyamatosan meg akart változtatni, hogy legyek edzettebb, fogyjak le, neki ez az álma, állandó jelleggel ment a csesztetés és szembesítés hogy nem felelek meg neki.

Végül elhagytam, amiben elmondta én milyen labilis vagyok érzelmileg (volt már párkapcsolatom sose voltam ennyire ideges mint itt) elmondta hogy semmit se tudok nyújtani, előtte meg én voltam a világ legértékesebb embere…

Az ilyen emberek egyébként miért nem fogadják el ha valaki normális velük?

Az elején annyira aranyos voltam, akkor is mentek a nagyon durva beszólogatások, nagyon ambivalens személyiség voltam mellette pont ezek miatt, és egyszerűen fel se fogta milyen probléma az, hogy betegesen ideálra akart engem formálni…

Vagy az ilyen tényleg talál majd olyat aki neki megfelel? Nem akarom elhinni hogyha más lány majd sportolás szintjén megüti a baromságát, másban nem lenne kivetnivalója

Egyébként függő is volt, de mások külsején gúnyolódott, mintha magával lenne baja ée ezt másokra vetítené


Az összes dolog cseng a fülemben amit mondott, vagy rossz érzéseket keltett, magamat is hibàztatom, idővel jobban fogom látni milyen jól döntöttem?


Az előző nője is menekült tőle, csak annyit tudok hogy annyira kikészült hogy megse beszélték a szakítást



2023. dec. 2. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Jól hát. :)
2023. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok a sérült ember, kisebb-nagyobb mértékben, könnyen belefuthatsz ilyenekbe. Helyes ezt időben észrevenni, és lépni. A mit tehetsz, hogy megmondod neki, hogy kezelésre van szüksége, menjen pszichológushoz.
2023. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Duci lányként nem lennék ennyire válogatós
2023. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Toxic embereket alap hogy otthagyunk.
2023. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Közelében nemnvagyok a ducinak:D én is sportolok, csak épp az nem felelt meg az illetőnek, csak az a sport volt ió amit ő csinált

Betegesen túltolta, minden beszélgetés a kövérekről, a jó étkezésről szólt meg arról milyen jó dolog szenvedni edzéskor

2023. dec. 2. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jól tetted, nem érdemelt meg.
2023. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántódj miatta. Jobb neked nélküle.
2023. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk az azért rólad is sokat elmond, hogy 4 hozzászólást kaptál, 3 támogatót, egy beszólósat és csak a beszórósra reagáltál... Gondolom ő is ezért nyerhetett meg magának, a hozzád normálisan viszonyulókhoz hozzá sem szólsz.
2023. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert engem kedvel, ez van. Be lehet állni a sorba, de a csajom lesz ha akarom
2023. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

A legjobbst tetted, remeljük még időben, es sikerül elfeledned ezt a sok rosszat.

Tovabbra sem értem azokat a nőket, akik benne vannak egy ilyen kapcsolatban. Jobbat érdemlünk, ne hagyjátok magatokat. Az ilyen ember nem érdemelni meg hogy tarsalegyen.

2023. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!