Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van aki abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van aki abszolút sikeres és nem is érti mások miért mondják hogy ott nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

dec. 2. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként elég sok match összejön ahhoz képest, mint amiről sokszor itt olvasok. Budapesten ha pörgetem 1-2 naponta 1-1 match szinte mindig összejön, ha meg elutazom valami külföldi városba, vagy csak simán vidékre megyek, akkor rögtön 6-7 match is bejön, Mexikóban rengeteg volt,de ott mondjuk nyilván én számítok egzotikusnak.

Ettől függetlenül én megértem azokat is,akiknek nincsen, mert vannak olyan haverjaim,akik mutatják nekem,h egy hónapja nem nagyon jött be semmi, mondjuk elég szar képeket is raknak föl magukról, legalábbis én ennek tudom be, nekem utazós képek vannak kint mindenféle egzotikus országokból,az nyilván jobban bejön a csajoknak, mint a tükörben szelfizés, a tükörben szelfizős csajokat,vagy akik kiírják,h instán kövessem őket, én mindig kiXelem, még ha jól néznek ki,akkor is. Csajok részéről is hasonló lehet a helyzet, ugyanez igaz a kocsival,hallal pózolók esetén is:D

dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szia
dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a többség átlagos, és nem átlag feletti. Bár mindenki igyekszik a lehető legjobbat, legtöbbet kihozni magából, részben hiába, hisz a genetika dönt, tehát, hogy milyen arányos valakinek az arca, mennyire jóképű az nem csak a hajtól, arcszőrzettől függ, meg az öltözködéstől, hanem, hogy te jóképű vagy, vagy nem. Ha igen, nyilván több match-ed lesz, mint annak, aki nem jóképű. Nem bonyolult.


A Tinderről van szó, ott nem a belső értékek számítanak, de ha arányt kellene írni, én valahogy úgy vettem észre, hogy 90%-ban a kinézet, ami dönt, és a maradék 10% a belső. Sokan ellenzik azt az elgondolást, hogy a Tinder nem igazán társkereső, hanem szexpartnerkereső, pedig 90%-ban erről van szó. Ott a külső dönt.

dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3


kirpróbáltam szuperjóképű férfi fotóival is, de csak annyi történt hogy többen likeoltak de a matchekre ugyanúgy nem irtak vissza.

dec. 2. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Köszönjük Mr. Tökéletes, örülünk hogy egy milliomos, jóképű világutazó, minden nő álma, 4 diplomás, 8 nyelven beszélő, ejrópér ultra liberális szuper csávónak is összejön pár match.


Huhh, most megnyugodtam, mert már azt hittem hogy még őket sem veszik észre! Tényleg köszi!

dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. A többség viszonylag vagy nagyon sikeres és el sem tudják képzelni, hogy milyen, amikor valakinek se online se élőben nem jön össze. Az agyuk nem tudja felfogni.
dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!