Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szombat este van és a Deák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este van és a Deák Ferenc tér most is teljesen üres, ahogy az egész bulinegyed. Sehol sincs ismerkedni vágyó nő. Hol lehet csajozni Budapesten élőben?

Figyelt kérdés

Most jövök onnan. Nincs ott most se semmi.

Bezzeg jön a szöveg, hogy egy férfinak nem neten kéne ismerkedni hanem élőben... Csak ilyenkor mindig azt felejtik el, hogy mégis hol és kivel?


2023. dec. 2. 18:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Nemtom, én pár órával ezelőtt voltam a Deákon és annyi ember volt, h mozdulni alig bírtam, mindenféle karácsonyi zsibvásár meg bazárok, meg végtelen külföldi turista. Számtalan csapatban mozgó olasz csaj, sztem ha épp nem siettem volna és leszólítom őket,h igyanak meg velem egy italt, még lehet valamelyik jött is volna.
2023. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Pont ma osztotta meg nő ismerősöm, hogy megy ma az Akváriumba, ahol 90-es évek buli van. Segítek, az Akvárium a Deákon van. Szívesen!
2023. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
Na megyek mindjár megnézem kistulok, hány szingli csaj flangál ott kinn.
2023. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Koripálya? Elvégre december van.
2023. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Innentől biztosan ekerülöm a Deákot nehogy beléd fussak. Minden héten van egy hasonló kérdésed, kezd a rögeszméddé válni.
2023. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%

11

A kérdező életében nem volt Budapesten, vagy a szelektiv látása miatt csak az őrá áhítozó insta modelleket veszi (venné) észre.

2023. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Én is most jöttem onnan, kb akkor lehettem ott, mint te, 19:00 kor, és láttam mikulásos ruhás karácsonyi partysokat, meg sokan voltak az astorián is(én lesétáltam hidegben). Végig ahogy jöttem hazafelé, sok huszonéves volt a metrón is, bár zömében férfiak. Gondolom nem az utcán akartak megfagyni az emberek, a buli meg nem 19kor kezdődik, hanem kilenc után jóval.
2023. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként te vagy, aki arra vár, hogy nők szólítsák le? Aki itt él, nem nagyon hívja Deák Ferenc térnek, hanem deáknak..
2023. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem onnan, tömeg volt a téren a vásár miatt
2023. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, te tényleg ennyire nem érted hogyan szokás... szórakozni?:D

Este 6kor a -2 fokban biztos ott fogják magukat illegetni a becsípett miniszoknyás tinilányok, mi?:D

Ha nem mellőznéd a realitást, simán labdába rúghatnál, de így...

2023. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!