Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Imponalobb leszek a ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponalobb leszek a ferfiaknak ha elkoltoztem a szuleimtol sajat lakasba?

Figyelt kérdés
Dob 1 kicsit a megitelesemen pozitiv iranyba? Onalobbnak szimpibbnek tartanak majd? Esetleg dkb a kisugarzasomon h sajat labra alltam?

dec. 3. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyesmi annyiban mindenképpen előny, hogy lesz hely ahol kettesben tudtok lenni és nem zavar senki, ha a másik félnek esetleg nem adódna meg ez a lehetőség.
dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Ez csak nektek nőknek kulcskérdés, mi férfiak nem tulajdonítunk neki nagy jelentőséget.
dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

2es, beszélj a magad nevében. Felnőtt férfi vagyok, nem fogok senki gyerekszobájába járni udvarolni.

Szóval igen, abszolút pozitív, ha egy felnőtt ember önállóan él.

dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

Igen biztosan. Én nem sajátba költöztem, hanem albérleti szobába, de még ezzel is jobb parti lettem. Előtte szüleimmel éltem és kaptam is miatta az ívet a paliktól, hogy ez kva gáz és miért nem gondoltam még rá, hogy elköltözzek (persze ezt csak akiknek a szülei fizetik a lakhatását, aki saját pénzből él, az tudja, hogy ez nem könnyű). Párom is mondta, hogy nagy előny volt, hogy nem otthon laktam.


Úgyhogy de, kettes, a férfiak nagy része is elvárja a különélést.

dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Ha kövér lány vagy akkor az ég világon semmi nem fog változni.
dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
En hgy gondolom pozitiv lehet a megitelesem mert latjakmonallo vagyok, tud feljonni es nemnzavar senki, lathatja az izlesem h rendeztem be a lakast, lathatja mennyire vagyok rendszereto hazias, meg szerintem adhat 1 kis onbizalmat is nem?
dec. 3. 09:28
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül.
dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Nekem teljesen mind1.
dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Én is elköltöztem otthonról, bár 27 évesen már illik.. egyedül élek, viszonylag átlagos nőnek tartom magam, de nem vettem észre, hogy ez a férfiaknak imponálóbb lenne, vagy maximum csak nem mondják.

Az én szemszögem változott olyan szempontból, hogy komolytalannak tartom azt a férfit aki még otthon lakik a szülőkkel. Mindig az van a fejemben, hogy az anyja mossa a ruháit, az ő főztjét viszi munkahelyre ebédelni... Ebből az élethelyzetből már szánalmasnak tartom. Hiába villog saját kocsival, márkás cuccokkal, ha a kényelem miatt otthon lakik az számomra nem férfi.

Nyilván, ha nincs más választása akkor érthető, mert vannak élethelyzetek és én is bármikor rá kényszerülhetek, de exem is pl most lett 30 éves, az anyjával lakik, de rakosgatja fel hogy így meg úgy tuningolja a ladáját amit minden hétvégén versenyen sz.rrá tör... Közben tudom, hogy nulla megtakarítása van mert erre megy az egész fizetése, anyuci apuci meg eltartja a s.ggét. Szánalmas.


Bocsi hogy elkanyarodtam a témától 😄 talán nekünk nőknek ez fontosabb, férfiaktól még nem kaptam erről visszajelzést személy szerint. De mondom, én már olyan korban vagyok, ahol szerintem természetesnek kéne lennie.

dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
13%

"de exem is pl most lett 30 éves, az anyjával lakik, de rakosgatja fel hogy így meg úgy tuningolja a ladáját amit minden hétvégén versenyen sz.rrá tör... Közben tudom, hogy nulla megtakarítása van mert erre megy az egész fizetése, anyuci apuci meg eltartja a s.ggét. Szánalmas."


És ez az ember dugdosta beléd a farkát! Ez! Akkor az a lyuk ennyit is ér innentől kezdve :D

dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!