Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van meg az a jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van meg az a jelenség hogy egy férfi abszolút nem vonzó a nőnek, nem az esete, de ahogy szépen lassan megismeri és meglátja a belső értékeit, intelligenciát, humort stb. és emiatt így megszépül ez a férfi a nő szemébe?

Figyelt kérdés
dec. 9. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire, de ahhoz, hogy ilyesmi előforduljon nemes tiszta érzések kellenek. Vagyis egymáshoz őszintének kellene lenni az elejétől fogva, szimpatikusnak lenni, jól kijönni egymással és persze a külső se lehet taszító a másiknak.
dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen nincs.

Interneten az ellenkezőjét tapasztaltam, képcsere előtt nagyon szimpatikus álom férfi utána pedig ne haragudjak de nincs kémia.

De azért legyünk barátok mert imádja a személyiségemet... Sorozatban.


Hulladék vagy ha nincs kiváló külsőd, lehet élőben más kitudja

dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
És fordítva?Mennyire van ez így?
dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Vagy első perctől ki nem állhat, nem vagy az esete egyáltalán, de mégis vonz valami miatt. Tehát nem kell, hogy megismerjen igazából, ott lapul a kémia csak nem vallja be önmagának se.
dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Itt szerintem nem is találkoztatok és nem személyesen ismert meg téged ez egész más helyzet
dec. 9. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudom, nagyon belefáradtam
dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kétszer is volt ilyen. Egyik fiú külsőre kimondottan nem volt az esetem. De a húga volt a legjobb barátnőm, sokat lógtunk együtt. Tudtam, hogy ő szerelmes, de bennem ez sokáig nem alakult ki. Aztán elkezdtem ugyanabban a városban dolgozni, mint a fiú, sokat beszélgettünk a vonaton. Mikor már sötétben értünk haza, minden nap kerülővel ment haza, hogy engem haza tudjon kísérni. Reggel hozott egy termosz kávét nekem is. Egyre többet beszélgettünk telefonon is. Volt, hogy mondtam, hogy épp boltban vagyok, és eljött kocsival értem, hogy ne kelljen cipekednem. Volt, hogy elég érdekes társaság szállt fel a vonatra. Mondta, hogy üljünk át másik kocsiba, és végig úgy kísért át maga előtt, hogy tudtam, hogy ha kell, meg is védene. Majdnem fél év után jöttem rá, hogy igazából ő a legférfiasabb férfi, akit ismerek, és többet érzek barátságnál. Óriási szerelem lett. Életem legszebb 4 éve volt. Sajnos egy felelőtlen autós végett vetett neki. Csak 27 éves volt.
dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább abban hiszek, hogy vannak emberek, akik valamilyen oknál fogva megfogják a másik nemet. Fellépés, kisugárzás, személyiség, akármi.


De ennek nincs köze a kedvességhez vagy az intelligenciához meg a jó lélekhez. Ez a dolog nem ezeknek a függvénye.


Ugyanolyan, mint a saját nemednél. Van aki szimplán nem szimpatikus, nem tudod megmondani hogy miért nem, de egyszerűen irritál ha ott van a közeledben, a stílusa, a beszéde, ahogy affektál, stb.


Meg van olyan is akivel úgy érzed mintha 20 éve ismernétek egymást, mert annyira 1 rugóra jár az agyatok. De ezt nyilván nem azért érzed, mert ő minden alkalommal becsatolja a biztonsági övét az autóban mielőtt elindul és a Wc-tetőt is szépen lehajtja miután pisilt, és szarcsíkot sem hagy nagy dolog után. Tehát nem a jó kisfiú/kislány mivolta miatt fogsz vele "rezonálni".

dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, amerikai romantikus vígjáték filmek,sorozatban.
dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Másoknál biztos hiszen rengeteg ronda férfinek van nője

Én még a gondolattól is okadok

dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!