Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy férfi, akivel irogattu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akivel irogattunk egymásnak , de úgy jött át, hogy nem érdekelem. ( Csak laza stílust közvetîtett ) sosem bókolt, vagy ilyesmi. Néha el sem olvasta ,amit írok,csak órák múlva , stb. Leírtam neki, hogy úgy látom ,nem érdekli ?

Figyelt kérdés

Amit írok , stb. Azt írta ,nem így van , de mondtam neki ,hogy hagyjuk ,mert semmi érdeklődés nincs részéről. Ennyiben hagyta. Eltelt pár nap, írtam neki pár sort ,ő nem keresett. Most is ennyi volt ,hogy nem így van és semmi más. Amit utoljára írtam ,ismét el se olvassa órák óta.

Jól érzem ,hogy le se sz*R, igaz ?



dec. 13. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen
dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

"mondtam neki ,hogy hagyjuk ,mert semmi érdeklődés nincs részéről. Ennyiben hagyta."

Akkor minek írsz neki még mindig?

dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Állandóan jó reggelt és szep napot ,jó éjszakát és szép álmokat kívánt , sokat írt napközben is , de csak általános dumákat. Amikor ez maradt ebbe az állapotba és semmiféle előrelépés nem történt ,akkor írtam meg neki ,amit említettem ,hogy nem érdeklem , de állította ,nem így van , de annyiba hagyta
dec. 13. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor minek írsz neki még mindig?
dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz, de akkor minek írt minden reggel, aztán egész nap, este , aztán kezdte elölről reggel és így tovább
dec. 13. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem erdekled igazán te gyagyás.
dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ennyire ingerezegeny kornyezetben elsz, hogy nem tudsz ellenallni annak, ha radirnak?
dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De butus vagy. Látsz valahol olyat ,hogy mindenkinek visszaírok, aki rámír ? Nem haragszol ugye , hogy egy erre való oldalon feltettem egy kérdést egyetlen személlyel kapcsolatban
dec. 13. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Mizu? Jó minden? Az jó!

dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!