Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Egyetértetek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők! Egyetértetek azzal a kijelentéssel, hogy a nálatok alacsonyabb vagy veletek egymagas férfi a magasabb férfiaknál gyengébb emberi minőséget képvisel?

Figyelt kérdés

dec. 11. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
42 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Emberileg nem kevesebb, egyszerűen nem tudnék hozzá vonzódni, ha alacsonyabb, mint a 10 éves öcsém. 152 cm vagyok.
dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Először is az, hogy valakivel nem jönnék össze, az nem jelenti azt, hogy "gyengébb emberi minőséget képvisel". Ez valami náci ideológiához hasonlít leginkább, hogy bizonyos tulajdonságokkal valaki "untermensch" azaz alacsonyabb rendű ember és van az übermensch kaszt, ahol a tökéletes tulajdonságúak vannak.

Számomra minden ember értékes: a törpenövésű is, a Nobel-díjas is, a szellemi sérült is és az olimpiai bajnok is. Értékességükből nem külső és még csak nem is képességük hiánya miatt veszítenek, hanem akkor ha a lelkületük torz.

dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Emberileg nekem sem kevesebb, viszont férfiként offos.

175 cm vagyok. Nem akarnék a kisöcsémmel vagy a fiammal járni, ne hari de téged a hónom alá csapnálak, pláne hogy magassarkút is szeretek viselni. A 11 éves fiam 155 centi, és tudom milyen a 165, ami egy nálam jóval alacsonyabb nő általában, még itt is ahol én élek és alacsonyabbak a férfiak mint Mo-n.

dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Jé, egy lúzer! :D
dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
3# Aki a magassarkújához keres pasit az nálam kapásból kuka.
dec. 11. 21:38
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Keress keleti not, azok alacsnyabbak, es feher ferfikent meg egzotikus is leszel nekik. A lenyeg, hogy van legalabb 2 milliard no, aki alacsonyabb nalad. De meg magyarorszagon is 165 a nok atlagmagassaga. A feladatod adott, allj mar neki.
dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
2# Jól írod, az alacsony férfiak lenézése lényegében a náci ideológiához hasonló.
dec. 11. 21:42
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Verébszar! :D
dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
57%
#5 töki, nem ahhoz keresek. Még egyszer, 175 vagyok. Görnyedve is a hónom alá csaplak. Ami a cipőt illeti, akkora mint én, illetve csak 5 centivel magasabb már oké, férfinak számít. Az se baj ha cipőben egy kicsit magasabb vagyok. De a 165 nagyon tré, bocsi.
dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy nem tudnék hozzá vonzódni nem egyenlő a lenézéssel. Rengeteg ismerősöm van, akihez nem vonzódok (sőt, meg tudom számolni a két kezemen, hogy hány van, akihez igen), de természetesen nem nézem le őket.

Mellesleg az első szerelmem alacsonyabb volt nálam, szóval az sem igaz, hogy nem tudnék vonzódni, csak zavarna (zavart akkor is), hogy magasabb vagyok. Ez egyébként sokkal inkább a saját bizonytalansàgomból fakad, mint a férfi alkalmasnak tartásából, egyszerűen drabálisnak, nem elég nőiesnek érezném magam egy alacsony férfi mellett. Egyébként javíts ki, ha tévedek, de magas nőként a magas férfiak közül válogatni ugyanolyan szűkítő tényező, mint alacsony férfiként alacsony nők közül válogatni.

dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!