Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kéne elájuljak ettől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne elájuljak ettől, és ő miért sértődik meg, mert nem folytatom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy hete beszélünk kb. Előtte barátnőm szülinapi buliján találkoztunk, és azért írt rám és jelölt be mindenhonnan. Ő ír rám egyfolytában, én válaszolok meg visszakérdezek, mert nem akarok szerencsétlennek rosszban lenni (egy munkahelyen fogunk dolgozni).


Egyszer csak kapott egy ihletet és írt egy litániát, hogy én kedves, aranyos vagyok, stb. (De ezt jó hosszan kifejtve). Majd megkerdezte, hogy nekem mi a véleményem róla, és azt a választ adtam, hogy kedves, de nem nagyon ismerem meg. És ezen kibukott, pedig amúgy ő se ismer engem, így nem tudhatja, hogy milyen vagyok, és én se ismerem őt, úgyhogy mit írjak? Ráadásul ő csupa pozitív tulajdonságokat írt, most írjam azt, hogy fura, tapadós, talpnyaló?


dec. 13. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt és munkahelyen ha lehet kerüld ki.
dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne írj negatívat. Jó volt amit írtál. Ne hagyd, hogy nyomasszon vagy rosszérzést keltsen benned más felületes nyomulása. Nem tartozol neki semmivel és főleg nem viszonzással.
dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod meg neki, hogy zavar a nyomulása nem fog békénhagyni...
dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Miben nyilvánult meg a kibukás?

Mivel egyfolytában ír, és kérdéseket tesz fel, amikre válaszolsz, úgy érezhette, valamennyire már ismer. Szegény emellé bizonyára többet képzel el rólad, mint amennyit ténylegesen tud, és azt várta volna, hogy te is valami megmagyarázhatatlan kapcsot érzel kettőtök között. Ezt neveznéd te elájulásnak. Ha ő is megtetszett volna neked, valószínűleg el is lennél ájulva ennyitől, hogy írkáltok és bókol. De mivel nem tetszik, nem vagy elájulva.

Hogy rosszulesik neki, az érthető, de megsértődnie nem kéne, ilyen az élet, nem minden érzés kölcsönös, még ha ez szomorú dolog is.

Az itteni megfogalmazásodból kicsit érzéketlennek tűnsz (bár lehet, hogy csak feldúlt vagy, nem tudom, mit írt neked a srác sértettségében), de a válasz, amit adtál, az teljesen jó volt. Isten ments, hogy még sértegetni kezdd.

dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ritkítsd a rövid, tömör, semleges válaszokat.

Jelezd, hogy nagyon elfoglalt vagy. Majd maradj el.

Aztán tiltsd.

dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan mondom... nem ismered. Ez tény. Egy semleges tény. De mivel te nem adtál seggnyalást a seggnyalásért cserébe, besértődött.


Annyira utálom az ilyen embereket. És tényleg mennyire furcsa, hogy mindig azokat érdekli, mit gondolsz róluk, akikkel 3 mondatot beszéltél.

dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, azt várta, hogy te is írj egy ugyanolyan behízelgő szöveget. :D Én a helyedben leírnám, hogy nyalis, tapadós, fura, hiszen ez az igazság, ezt gondolod róla.
dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az itteni megfogalmazásodból kicsit érzéketlennek tűnsz"


Ezen elmosolyodtam. Ezen az oldalon sokszor kapok üzenetet a semmiből, mindenféle szia nélkül, hogy "mire szoktál maszturbálni?" vagy "milyen bugyi van rajtad?".


Régebben ez felbaszott, (ma is mondjuk), de már nem dühösen reagálok, hanem idiótán. "Nyakig érő lyukacsos mamabugyi". Erre jön a nevető emoji, hány éves vagyok. Mondok egy nevetséges számot. (6 vagy 96). Hol lakok? Itthon.


Aki ezt kívülről látja (vagy benne van, és van egy kis önbecsülése), az levágja, hogy ez egy kanos srác és egy érdektelen, akár már trollkodó lány.


Mivel zéró emojival válaszolok, megkapom mindig ezt, amin elmosolyodtam.


"Érzéketlen vagy."

"Barátságtalannak tűnsz."

"Nem vagy kedves lány."


Még egyszer: azzal kezdte, hogy milyen bugyi van rajtam, és ÉN vagyok a barátságtalan.


A kérdező kapott kéretlen popsinyalást, mire közölte a semleges, objektív igazságot. És érzéketlennek tűnik. Mert ugye ha nem pirulsz meg pillogsz, hogy hozzád szólt egy pasas, akkor te már rideg jégkirálynő vagy.


Ezeknek bizony a qrva anyjukat.

dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

" Mert ugye ha nem pirulsz meg pillogsz, hogy hozzád szólt egy pasas, akkor te már rideg jégkirálynő vagy."


Igeeeen, ezt én is nagyon bírom. :D

Ennél csak az a jobb, ha még meg is kapom, hogy örülnöm kellene, hogy hozzám szólt, mert sem szép, sem lelkileg egészséges nem vagyok, ő csak szívességet tett.

dec. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

A nem ismerem meg és a nem ismerem még közt óriási a különbség.

Neki legalább ékezettel írtad? Csak mert teljesen mást jelent a kettő.

dec. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!