Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kéne elájuljak ettől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne elájuljak ettől, és ő miért sértődik meg, mert nem folytatom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy hete beszélünk kb. Előtte barátnőm szülinapi buliján találkoztunk, és azért írt rám és jelölt be mindenhonnan. Ő ír rám egyfolytában, én válaszolok meg visszakérdezek, mert nem akarok szerencsétlennek rosszban lenni (egy munkahelyen fogunk dolgozni).


Egyszer csak kapott egy ihletet és írt egy litániát, hogy én kedves, aranyos vagyok, stb. (De ezt jó hosszan kifejtve). Majd megkerdezte, hogy nekem mi a véleményem róla, és azt a választ adtam, hogy kedves, de nem nagyon ismerem meg. És ezen kibukott, pedig amúgy ő se ismer engem, így nem tudhatja, hogy milyen vagyok, és én se ismerem őt, úgyhogy mit írjak? Ráadásul ő csupa pozitív tulajdonságokat írt, most írjam azt, hogy fura, tapadós, talpnyaló?


dec. 13. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem a srácnak írt válasza tűnik érzéketlennek, nem is értem, miért gondolod, hogy erről van szó. Arra pont azt írtam, hogy teljesen jó. Hanem a "miért kéne elájuljak ettől" és a "most írjam azt, hogy fura, tapadós, talpnyaló" tűnik érzéketlennek. Mintha nem is értené, miért írt róla csupa jót (vagy úgy egyáltalán minek írkált), és mit akart ezzel.

Tudom, hogy a túl tapadós hízelgés zavaró tud lenni, de amíg nem kezd el sértettségében bunkózni, addig csak egy reménykedő szerencsétlen.

Nem tudjuk, végül kijött-e a srácból a bunkó. Úgy valaszolt-e, hogy "más választ vártam :(", vagy elkezdett a kérdezőre fröcsögni. Ha az utóbbi, akkor megértem, hogy így írta ki a kérdést.

dec. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"más választ vártam :(" - Ez is nagyon gáz, szánalmas.
dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a túl tapadós hízelgés zavaró tud lenni, de amíg nem kezd el sértettségében bunkózni, addig csak egy reménykedő szerencsétlen."


Így van. Viszont ha valaki nem akar "reménykedő szerencsétlen" lenni, akkor hívja el a lányt randira, és majd kiderül, van-e esélye a dolognak. Ha nem, akkor emelt fővel tovább sétál, de nem túl taktikus dolog csöpögő levelet írni és a másikat faggatni mit gondol róla.Ha rosszat ír, akkor az a baj, ha jót, akkor kinyílt a kapu a további zaklatásnak. "Ha jó a véleményed rólam akkor miéééért nem akarsz velem járni?"

dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.


Mert az véletlen sem opció, hogy a bunkóság vagy a hazugság között esetleg harmadik útként őszinteséget és rendes, emberi hozzáállást tanúsítana felé? Hogy figyelj Józsi, te biztos nagyon jó ember vagy, de nem akarok tőled semmit. Én sem értem mire fel manapság ez a flegma, lekezelő, gyűlölködő hozzáállás. Végül is a srác egyetlen hibája az volt, hogy félreértette a kedvességet. Viszont látva ahogy itt páran megnyilvánultok róla a háta mögött, hát érdekes gondolatai támadnak az embernek.

dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!