Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen emberekkel ismerkedni vagy találkozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hol fordulnak elő leggyakrabban a "kattosabb" emberek mentális betegek vagy csak valami kattjuk van szimplán.

Pl borderline vagy hasonló betegségek vagy olyan emberek akik ki vannak valamiért kozositve meg hasonlók.



dec. 14. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
A mentális beteg emberek nem “kattosak” és nem “különcök”, szóval ha ennyire értesz a témához, inkább hagyd békén őket.
dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
PLÁNE, hogy a felnőtt kapcsoltok topikba írtad a kérdést…
dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Mindenkinek van valamilyen jattja és mentális betegsége.
dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kattja*
dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a mentális betegekre írtam, hogy kattosak és kuloncok, hanem külön soroltam őket fel.
dec. 14. 16:01
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Jó helyen jársz :D ha lány vagy írhatsz
dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet itt a gyk-n elég jó helyen jársz. De mi a célod ezzel az egésszel? És miért pont a borderline érdekel ennyire? Ugye nem valami lelketlen ragadozó vagy, aki embereket akar szétjátszmázni a saját élvezete kedvéért? Vagy ugye nem arról van szó, hogy instabil emberekkel akarod elérni hogy belédzúgjanak, mint "könnyű célpontok"? Ugye nem?

Szóval ezek után jó lenne ha tisztáznád a valós motivációidat.

dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Társkeren
dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es, a borderline egy példa volt csak a többi mentális betegség közül.

Nem, semmi ilyen célom nincs, nagyon távol áll tőlem. Szimplán annyi, hogy mindig az olyan emberekkel jöttem ki akar barátság terén akár parkapcsolatban, amilyeneket felsoroltam a kérdésemben.

De ilyen meg sem fordult a fejembe amit leirtal, én csak kedvelem az ilyen embereket mert számomra ok a legjobb társaság, ennyi az egész.

dec. 14. 18:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Én majdnem olyan vagyok, mint Monk:), vagy dr. Cox.
dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!