Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen emberekkel ismerkedni vagy találkozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hol fordulnak elő leggyakrabban a "kattosabb" emberek mentális betegek vagy csak valami kattjuk van szimplán.

Pl borderline vagy hasonló betegségek vagy olyan emberek akik ki vannak valamiért kozositve meg hasonlók.



dec. 14. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hahh, pont azert gyakorizok, mert az osszes baratom es kozos ismerost toroltem az eletembol, de azokat is, akiket nem is akartam volna. Viszont itt meg nem nyitom ki az uzeneteket.

Borderline no. Eletben kedves vagyok, ismerkedem, csak egy ev, het ev, tizenot ev utan orok harag, es nincs visszaut.

dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nincsen semmi betegségem de különc vagyok írj!
dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyen társaságot akarsz?
dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, mindig ilyen emberekkel szoktam barátkozni vagy együtt lenni.
dec. 14. 23:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát itt pl. elég sok van.
dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!