Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több a társtalan frigid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a társtalan frigid nő! Mennyire tehető szerintetek Magyarországon az aszexuális/frigid nők száma?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy szociológiai tanulmányt, miszerint a nők körében a mai világban egyre növekszik azoknak a száma, akik valami oknál fogva nem élnek szexuális életet, és akár már évek óta nem kettyintettek. Sok nő ezt azzal magyarázza, hogy milyen rossz a férfi felhozatal, nincs normális pasi, aki meg jóképű jó pasi annak meg csak szexre kellene, de neki nem akkora élvezet a szex hogy belemenjen csak szexkapcsolatra. Erre a gondolatra a feminista mozgalmak is rásegítettek, tehát hogy legyen "több tartás" egy nőben.

Igen ám, csak hogy ez nem normális dolog. Tehát az hogyha van egy étterem és te akármilyen kaját is rendelsz és behánysz tőle, de mások nem, akkor neked vannak emésztési zavaraid, nem pedig minden étel szar. Az ha egy nő inkább van egyedül, szexmentesen évekig, az annak jele hogy ő defektes, vele van a baj mert frigid. Ráadásul erre ugye a modernkorban egyre szélesebb körben elterjedő gyógyszerek amit többségben nők használnak, mint antidepresszánsok, nyugtatók még jobban lejjebb tolják a libidót és még kevésbé érzi az egyén a késztetést a szexre. De ettől még a probléma az vele van nem a világgal, ő selejtes ettől, nem a felhozatal rossz.


Mennyire tehető már szerintetek ez a szám? Hány nő él már teljesen begubózott, szexmentes életet?

Emiatt van az, hogy még nagyobb a túlkínálat férfiakból társkeresőkön is?


dec. 15. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
94%

Dobd be azt a szociológiai tanulmányt pls. Egszerűbb forrásból tájékozódni mint a te szűrődön át.


Egyébként miért kevered a társtalan és az eszexuális kifejezéseket a kérdésben?

dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
95%
Társtalan vagyok több, mint 5 éve, de nem vagyok frigid. Sokan vannak így vele a nők közül (ismerek a környezetemben többet is), hogy csak akkor kerülnek bárkivel is szexuális kapcsolatba, ha az a párjuk. Attól még nem frigid valaki, ha vannak elvei, amikhez ragaszkodik.
dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, nekem személyesen nagy szexuális étvágyam van, és nem vetem meg az érzelemmentes kapcsolatokat. Ugyanakkor az sem világos számomra, hogy mi a baj ennek az ellenkezőjével?


Ha valaki számára a szex kizárólag intim környezetben, nagy érzésekkel megélve élvezetes, akkor teljesen természetes, hogy minden mást elutasít. Az éttermes példád pedig nem túl pontos. Inkább azt mondanám, hogy ha egy ember csak nagyon spéci, minőségi desszerteket eszik, akkor nem fog a sarki cukrászda kétnapos kókuszgolyójával szarakodni... Ha meg valakinek a kétnapos kókuszgolyó is megteszi (néha én is ez vagyok), egészségére. Szerintem a nap végén mindketten ugyanannyira elégedettek a döntésükkel.

dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy nem engedi mindenkinek hogy megbasszák mikor szingli és addig marad egyedül amíg nem talál olyan párt akihez vonzódik és pozitív változást képes hozni az életébe, még ha ez több évbe is kerül, se nem aszexualitás se nem frigidség.

Rettenet nehéz komoly partnert találni, aki pozitív változást hoz az életedbe, lehet vele együtt építeni valami jobbat és közösen vonzódtok is egymáshoz.

dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok aszexuális és frigid sem, mert van igényem a szexre, csak nem kapcsolaton kívül. Jelenleg pedig kapcsolatra nincs igényem. Tehát, most figyelj, mert jön a csalás.... van itthon dildóm, csikló izgatóm és internetem, sőt, van zuhanyrózsa, van két kezem és fantáziám is.

Néha hiányzik egy férfi érintése, de, egy bszás nem oldaná ezt meg. Nem a fsz hiànyzik a hüvelyemből, hanem a szeretkezés valakivel, akit szeretek, akiben bízom, aki finoman és jól nyúl hozzám. Ezt egy vadidegen nem adja meg.

Így marad ami van és ez is kielégít. Jelenleg kb másfél éve nem voltam senkivel. Előtte is 8 évig ugyanazzal, rajta kívül soha senkivel. Igényem sincs az idegenekre, vagy ilyen extrákkal csodákra. A szex nem a bszás nálam. Ismerek olyat, akinek az is tökéletes, azzal sincs baj, de, próbálnám megvilágítani neked, miért nincs alkalmi, vagy hosszabb szexkapcsolatom.

Ennek semmi köze a frigidséghez.

Ha majd úgy érzem, jöhet egy férfi az életembe, akkor jön majd a szex is vele együtt.

Az alap kérdésre nem tudom a választ. Szerintem bőven vannak olyanok, akik évente csak párszor vannak együtt valakivel, olyanok talán valamivel kevesebben, akik soha. De, semmivel nem több a számuk szerintem, mint a párkapcsolatban, házasságban nem szexelőknek.

Ami a feminizmust illeti, az épp azt hirdeti, hogy te dönthetsz. Ha végig mész a városon, az épp olyan normális, mintha nem. Csak ne mások döntsék el helyetted.

dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
88%
Én majdnem 21 évig szingli voltam és nem szexeltem. De ettől még szeretem a szexet, azóta van kapcsolatom lassan 2 éve, szuper szexuális életünk van. Változatos, gyakori és kielégítő is. Kezdeményezem én is, akár naponta többször is.
dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
91%

"a nők körében a mai világban egyre növekszik azoknak a száma, akik valami oknál fogva nem élnek szexuális életet, és akár már évek óta nem kettyintettek"

Ezt az egyre nagyobb társadalmi elidegenedés, elmagányosodás számlájára írom. Tudtommal a férfiak közül is egyre többen vannak egyedül.

A kókuszgolyós hasonlaton besírtam, de egyébként tűpontos. Ha ötvözöd a társtalansággal, ki is jön a képlet, és ehhez baromira nem kell frigidnek lenni.

Egyszer 4 évig nem volt senkim, és nem szeretem a szottyos kókuszgolyót, blöe. Szóval ezalatt a társas szex nem is hiányzott, mert egyszerűen nem volt KIT kívánni, mivel nem a fszt kívánom, hanem az embert. Ráadásul volt közben egy időszak, mikor már maga a kielégülés (szóval szólóban) is annyira nem foglalkoztatott, hogy kezdtem aggódni, létezik-e még egészséges libidóm. Aztán jött a későbbi férjem, és legszívesebben ki sem szálltam volna vele az ágyból. Így megy ez.

dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok sem aszexuális, sem frigid, rendszeres szexuális életet élek és szerintem átlagnál magasabb a libidóm..

DE volt az életemben olyan időszak, amikor nem szexeltem éveken át, és amikor szexeltem a több éves kihagyás előtt, akkor egyáltalán nem élveztem 1x sem. Akármennyire is nem tetszik, ez a partner hibája volt. Egy rakat hulladékkal voltak egyenértékűek ilyen téren (is), annyira szarok voltak az ágyban. De olyan kategóriásak, hogy jobb ötlet lett volna tökön rúgni őket, mint a testembe engedni. Egyikük szintén ezzel avasított, hogy velem van a baj, beteg vagyok, frigid, szakemberre lenne szükségem, mindenki más odavolt a teljesítményétől, stb.

Érdekes, a megfelelő partnerrel nagyon is élvezem.

Szóval ja, van olyan, hogy a felhozatallal van gond. Meg kell tanulni jól választani, és ennyi. De tudom magamról még mindig, hogy a férfiak nagyobbik részével nem élvezném.

dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
80%

" Ráadásul erre ugye a modernkorban egyre szélesebb körben elterjedő gyógyszerek amit többségben nők használnak, mint antidepresszánsok, nyugtatók"


Ezt mire alapozod?

dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjük azzal, hogy a szingliség, a társtalanság és a frigidség nem egymás szinonimái. Amíg még a fogalmakkkal sem vagy tisztában, ne próbálj okoskodni.
dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!