Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
dec. 15. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Erre ilyemkor nem tudom milyen csodaválaszt vártok. Akárhol. Amit tudsz, azt hozd ki magadból, legyél ápolt, és valakinek előbb vagy utóbb be fogsz jönni.
dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya nők között (de ducinak is kell lennie , mert a ronda de vékony nőnek jut jobb kategória)
dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Sehol! HAHA!!!!
dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:D
dec. 15. 15:19
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Érdeklődés mentén, tekintve, hogy ott jóval nagyobb hangsúly kerül a személyiségedre és a közös pontokra, amiből egy garantáltan van ugye, ha már azonos dolog után érdeklődtök.


nyilván a kép alapú ismerkedési platfromokat, illetve az olyan ismerkedési módszereket ahol esélyed sincs bemutatkozni azokat lehet offolni.

dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Sehol. Hagyd meg nekünk a nőket.
dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Sötétben?
dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha csunya vagy, ismerkedni sem tudsz, hiszen alkalmas helyet sem talalsz hozza, akkor megis mit akarsz ezzel kezdeni? A rezfaszu bagoly hajtogatasban tobb sikerelmenyed lesz, az tuti.
dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, ha nem akarsz csalódni, vagy feleslegesen az idődet pocsékolni, akkor sehol. Igaz ez az én tapasztalatom, lehet, hogy te szerencsésebb leszel, vagy olyan a személyiséged, hogy lehengerled vele a nőket, hiszen itt nem egyszer írták már a nők, hogy elsőre egyáltalán nem jött be a párjuk külsőre, de a személyisége megfogta őket. Ez most igaz-e, vagy csak ilyen vígasztaló kamu szöveg, azt talán csak a jó isten tudja.
dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
6-os voltam, elnézést a tömör és nyers megfogalmazásért! De az a helyzet, hogy erre a kérdésre nem tudok mást mondani. Az örökké síró-rívó embereket nem tudom sajnálni. Természetesen nem kívánom, hogy ne legyen bnőd, remélem sikerrel jársz.
dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!