Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harminc feletti férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc feletti férfiként hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Átlagos, mások szerint jóképű, vékonyabb 36 éves férfi vagyok, három éve váltam el, előtte volt több hosszú kapcsolatom. Azóta maximum kalandok. Hol érdemes ebben a korban ismerkedni a társkeresőn, bulikon és baráti körön kívül? Társkeresőn az a tapasztalatom, hogy nagyon sokaknak irreálisan magas elvárásaik vannak, aki meg lazábbat keres, az inkább választ egy sportos húsz éves srácot. Bulizni nem nagyon járok, a baráti társaságban pedig mindenki foglalt vagy házas, és nem jönnek oda be új emberek. Ezen kívül hol érdemes? Lehetne még a munkahely, de az ugyanaz, mint a baráti kör, a többség foglalt vagy nagyon nem az esetem. Van itt olyan, aki mondjuk egy kávézóban, buszmegállóban, tanfolyamon, akárhol ismerkedett meg a párjával?
2022. okt. 8. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked valószínűleg bárhol. Mármint, jóképű vagy, vékony és eddig is ment a csajozás.

Ahogy kivettem, a hely a probléma. Hát, erre nincs tuti recept. Ha nem jársz folyamatosan új helyekre, akkor kb. várnod kell, hogy valaki képbe kerüljön. Ha meg jársz új helyekre, akkor meg valami elég nagy extrát kell felmutatnod, hogy lenyűgözz másokat.

Egyébként sok szerencsét, nagyon nehéz lesz normális barátnőt találnod. Elég gyatra a felhozatal, ezt ez az oldal is jól szemlélteti.

2022. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van, csak szerintem ritka. Egyedül nem szoktam beülni kávézóba,a buszmegállóban mindenki inkább rohan, tanfolyamokra régen jártam, most már oda sem, szóval ezek a helyek számomra nem nagyon jönnek szóba. De jobb ötletem nekem sincs. Majd jön, csak ki kell bojtolni.
2022. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az az igazság, hogy sehol, sajnos zaklatónak vagy kéregetőnek nézik a nők az ismerkedő férfiakat, ez nem vicc, tényleg.
2022. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem ugyanez a problémám, csak nő vagyok.
2022. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3# Nem mindenkit, de téged valószínű, gondolom okkal. Egyébként bárhol lehet ismerkedni, emberek vagyunk.
2022. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az kár ha neha nem bulizol.Éjszakai életben a legkönnyebb pedig.És 30+ vagy,már egy 25 évesnek sem egyszerű..
2022. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Járj el olyan helyekre, ahol van lehetőséged új embereket megismerni. Akár új hobbi, akár valamilyen oktatás, sport, ami csak érdekel!
2022. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha az ismerősi, haveri körbe nem esik be egy nő, akivel kölcsönös a vonzalom, akkor kb. sehol, sehogy. Random ismerkedést random helyeken nem preferálják a nők, ha teljesen idegen vagy. Akkor sem, ha jóképű vagy. 3-as nagyon jól leírta ezt. Úgyhogy én is azt tenném, hogy építenék egy baráti kört, ahol akadnak nők is (haver bnőjének bnője, rokona, stb.), és talán ott. Nem azt mondom, h direkt ezért barátkozz bárkivel is. De kb csak így lehet, nekem ez a tapasztalatom.
2022. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!