Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi azt hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi azt hiszi, hogy ő a jó fiú?

Figyelt kérdés

És amúgy tényleg azt kéne szeretni? Amikor ilyen videókat gyártanak:


[link]


Mindig elgondolkodom, hogy hogy is van ez? Szerintetek, van olyan hogy jó fiú, meg rossz fiú, és tényleg a rossz tetszene a nőknek?



#fiú #Mindig a rossz fiú kell
dec. 17. 09:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
84%

21

Pedig pont te vagy itt a kevés normális szingli pasik egyike.

dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
84%

29

Mert ez az incelek szóhasználata. A jó fiú a lúzer, magányos, nűőgyűlölő incel, a rossz fiú meg mindenk imás, aki nem olyan szerencsétlen, mint ők.

dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

31: Már alig járnak ide szingli pasik. Ismerkedni lehetetlenség, akkora az ellenszenv a szingli férfiak iránt, normális választ pedig úgysem kapnak a kérdéseikre csak közhelyeket, lenézést, beskatulyázást. Akkor meg minek? Így marad néhány önsanyargató és a trollok.

Boldogtalan Édesburgonya jelenléte pedig éppen azt bizonyítja, hogy a normálisság nem vált ki vonzalmat a nők körében. Ha így lenne, már rég lecsapott volna rá valaki.

dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%
Én egy f@szkalap vagyok, és ezt tudom is magamról. Nem direkt, egyszerűen így működöm. És egyébként sok példát tudnék mondani, amikor ez a lányoknak tetszik. Egyszer az egyik haverom próbálta felszedni az egyik barátnőnket, de az csak szédítette, kihasználta, pedig a srác szó szerint lehozta neki a csillagokat az égről. Én tudtam a mögöttes dolgokról és egy démonként láttam a csajt, akivel úgy is bántam. Nem büszkeségből írom, de sokszor elég bunkón viselkedtem vele, egy-egy mondatnál már azt vártam volna, hogy felképel. És láss csodát, az egyik buliban konkrétan azt mondta nekem, hogy csinálhatok vele bármit, akár haza is vihetem. És ez teljesen true story. Van még egy-két ilyenem. Nem tudom mi okból ilyenek, szerintem mazochista a legtöbb :D vagy már előtte is tetszettem nekik, és nem tudtam elüldözni, nem tudom. Lehet pont az volt a vonzó neki, hogy nem érdekel egyáltalán. Mindenesetre tanulságos a dolog.
dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
71%
Én sem hiszem magam jófiúnak, jó pasinak pedig egyáltalán nem. Ennek ellenére vannak nők akiket érdeklek, pedig tudatosan nem vagyok hajlandó olyan nők nőiességükbe vetett bizalmát táplálni, akitől nem akarok semmit. Ez nem azt jelenti, hogy velük bunkó lennék, csak nem dicsérem meg a ruhájukat, frizurájukat, nem fizetek nekik pl egy kávét a büfében, nem lájkolom a képeiket, szóval ilyenekre gondolok. Szerintem ez lenne a normális hozzáállás férfi részről és akkor talán helyreállna a nők többségének énképe.
dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy nem a tiktok a valóság.
dec. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

36: Miért mi a valóság? A te valóságod? Vagy az enyém? Vagy mégis a videó készítője tudja jól?

Mindenkinek más a valósága. Ha itt megkérdezed a férfiakat, akkor kevés a jó nő, ha a nőket, akkor tele az ország csinos nőkkel, csak nincs elég jó pasi. Mások szerint pedig minden rendben van mindkét oldalon. Akkor melyik valóság az igaz?

dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

37.

Sok jó nő van, csak azoknak nem az erre panaszkodók kellenek. Azon jó nők száma kevés, akik szóba állnak velük.

dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

38: Az én definícióm szerint a jó nő az, akiknél valóban sorban állnak az olyan férfiak, akik tényleg komoly kapcsolatot akarnának tőle.

Ha valaki önmagáról gondolja vagy a barátnők, családtagok mondják rá, esetleg kizárólag kalandot kereső férfiak (akkor is, ha ezt nem közlik, csak utólag derül ki), akkor én nem tartom jó nőnek. Lehet szép, fiatal, okos, szexi, stb., de nem jó nő.

Ugyanez természetesen férfiakra is igaz.

dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!