Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi, hogy minden nő a legjobb pasikra vágyik?

Figyelt kérdés

Aki meg nem, az csak azért nem, mert nem jutna neki, mert túl átlagos hozzá.

Sose tetszettek azok a férfiak, akik a közízlés szerint tökéletesnek, jóképűnek vannak elkönyvelve.

De nem azért, mert ronda vagyok, hanem mert más az ízlésem. És még mennyien vagyunk így....


ő pl nagyon helyes úgy, ahogy van:

[link]


mellettük meg kb elsétálnék az utcán:

[link]


2017. okt. 19. 17:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Oké, az egyes is magasan az átlag felett van, de nem pont ilyen pasikkal szoktak itt példálózni
2017. okt. 19. 17:25
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

ihj, az elsőtől sírva futnék el utcán, a másodiktól meg idegbajt kapnék, hogy nem enged be végre a fürdőbe.

Egyik sem férfias a szememben.

Amúgy meg...na vajon miért hiszik? :D

2017. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Inkább az a baj, hogy sok nő semmilyen pasira nem vágyik.
2017. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, a valóság sajnos az, hogy az elsőt bottal sem piszkálná meg a nők elég jelentős százaléka, a másodikért meg kivájnák egymás szemét is. Ezért hisszük, amit hiszünk...
2017. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Az elsot nem piszkalna meg senki? :D Valami hires ember, nem? Ismeros a feje. Egy hajmosas kene neki es kesz, 7/10-es pasi minimum. Nekem is jobban bejon, mint a masodik, csak a hajmosasra vagyok erzekeny, ha hosszu haja van egy ferfinek, mossa meg 2-3 naponta, ahogy en is teszem.
2017. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az első pasi egész bejön, másodikot messze elkerülném.

27/N

2017. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Talált, utolsó, színész (Vikingek), csak épp civilben. Direkt ilyen képet kerestem róla, ahol hétköznapian néz ki.
2017. okt. 19. 17:45
 8/18 A kérdező kommentje:
ma 17:43-nek írtam a kommentet
2017. okt. 19. 17:46
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
itt csak az a gubanc kedves kérdező, hogy azután lett vonzó számodra hogy már megtudtad hogy híres színész, és direkt kerestél róla egy olyan képet ami pont nem a legelőnyösebb róla...
2017. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

A második pasi totál hányadék... Nagyon feminim. Szerintem egy férfi legyen tényleg férfias. Az ápoltsághoz elég 10 perc a fürdőben, nem kell 2 óra.

Szerintem azok a férfiak hiszik, hogy minden nőnek ezek a divatmajmok tetszenek, akik a saját sikertelenségüket magyarázni kell valahogy.

2017. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!