Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leállnátok egy ilyen proletár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leállnátok egy ilyen proletár sráccal?

Figyelt kérdés

Tök aranyos meg minden, de gyárban dolgozik és ez látszik is rajta. Semmi normális ruhája nincs, olcsó cuccai vannak és még otthon lakik 29 évesen a szüleivel.


Alapvetően nagyon rendes, aranyos és pont az esetem, de nem látom azt hogy ilyen 450 ezres fizetésekből sokra mennénk.


Én adminisztrátor vagyok, 400 ezret keresek és azért a leendő páromtól elvárom, hogy legyen egy lakása, normális egzisztenciája és legalább 100e forinttal magasabb fizetése mint az enyém.


Tudom, majd jönnek a válaszok, hogy ez csak egy troll incel stb., de nem vagyok az. Azért vannak ilyen elvárásaim, mert ha szülni megyek és GYESEN leszek, akkor majd ilyen csöves 450 ezer forintból nem igazán fogunk megélni, ráadásul még otthon is lakik.


Mi a véleményetek a problémámról? Én vagyok az aki sokat elvár?


dec. 22. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba, jobbat érdemel.
dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Miért? A nők nagyrészének vannak hasonló elvárásai.
dec. 22. 09:27
 3/65 anonim ***** válasza:
89%

Gyes mellett nyugodtan dolgozhatsz te is, és akkor nem csöves 450 ezerből kell megélni. Gondolom hallottál már bölcsiről életedben?Nem köteleznek arra, hogy 3 évig otthon legyél.

N

dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 Ywerd ***** válasza:
89%

Tehát te 400at keresel, ő ötvennel többet, és százzal kéne többet keresnie, akkor lennél " elégedett" .

És tök aranyos meg minden...


Te már most sem becsülöd meg azt az embert,aki tisztességesen becsületesen dolgozik.


Miért vagy egyáltalán vele?


Neked a luxuskocsis , pénzes bunkó való,aki melletted dug még három másikat és élből leszar. Arra rajongva fogsz felnézni.


Aztán miután a legjobb éveid elmentek,majd rájössz hogy ezt a srácot kellett volna megbecsülni.

De már késő lesz .


Gyereket te még véletlenül se vállalj,ebben az érzelmi szimttel,mert még fogalmad sincs mik egy ember valódi értékei.

dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
88%

"Semmi normális ruhája nincs, olcsó cuccai vannak"

Ez a divat meg márka mánia😄...szánalom, amikor az "újhaudagok" játszák az agyuk.

Nekem lenne pénzem márkás ruhára, de biztos hogy nem adok pl egy pólóért 20 ezret.

Te is kereshetnél jobbat. A csávó hasonló anyagi szinten van veled.

Neked mid van?

Ja és ha Gyesen leszel te is egész jó pénzt kapsz, elvégre dolgozol meg 400 se átlag kereset.


De amúgy meg azt vársz el, amit akarsz...vagy lesz vagy nem🤷🏻‍♀️.

N 31

dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a kereseten ugorjunk tovább, mondjuk azt, hogy egynek elmegy, de akkor is otthon lakik...


29 évesen elég gáz, úgy hogy én is elköltöztem otthonról 26 évesen.

dec. 22. 09:33
 7/65 anonim ***** válasza:
47%

újgazdagok*

jobban*

dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
79%
5 vagyok...ha már itt tartunk 26 évesen is gáz otthon élni 🤷🏻‍♀️
dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
81%
Pedig troll incel vagy. Annyira átlátszó amiket és ahogyan írsz.
dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
25%

8*

De ezt még megértem...nekem se kéne otthon elő, hacsak nem 1000el önerőre gyűjt.

dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!