Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt tényleg helyénvalónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tényleg helyénvalónak tartjátok? Miért tartja ezt a világ "elfogadottnak"?

Figyelt kérdés

Arra az esetre gondolok, mikor összejön egy gazdag egy szegénnyel, keresetük ég és föld, de mindenki szerint azonnal "közös kassza" kell, meg fizessen csak a gazdag, minden amit utána vesznek - hiába fizette 90 vagy akár 100%-ban a gazdag az mind "közös szerezemény" egy válás esetén. Meg a gazdagabb állja csak egyedül a nyaralást meg minden... A másik meg csak élvezze ki.


De ez így nem igazán tisztességes! Ez így majdnem kommunizmus. Az egyik belead 500 ezret a másik 100-at, de a végén osszuk csak el 300-300ban. A gazdag nem hal bele, nem is erről van szó, de ez akkor sem tisztességes. Így kb. a legnagyobb üzlet összejönni, összeházasodni egy gazdaggal, kihasználni, aztán meg vinni mindennek a felét vagy még többet.


És most jön a röhejfactor... Ez mindenki szerint "tök természetes", senki nem veszi észre az aljasságot és tisztességtelenséget ami emögött van. Ez így kihasználás és valamilyen szinten lehúzás. Ezt nem szabadna megengedni.



#kommunizmus #undor #proletár #tisztességtelenség #fizessen a gazdag #azé' van #aki szerint ez helyes
2016. aug. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%
Amiről te beszélsz az nem szerelem, szeretet. Simán, gazdasági alapokra helyezett dugás.
2016. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

#1


De ez így undorító... És mennyien csinálják ezt... Ahol nagy a gazdasági különbség ott talán mindenki(?)

2016. aug. 15. 10:31
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

mindenki azt adja bele a kapcsolatba amit szeretne...

lehet házassági szerződést írni, ha nem bízol a másikban...


én azt tartom tisztességtelennek amikor élősködnek a másikon...akármilyen szinten! meg elvárnak olyan dolgokat amiket ők maguk nem tudnak kompenzálni...

tehát vegyen a másik arany ékszereket, meg drága kocsit, mert megteheti...de ő csak élvezni akarja semmilyen téren nem tud kompenzálni (nem feltétlen anyagilag értem)...

VISZONT! ha egy pár együtt van és tényleg egy pár, nem csak ismerkednek, vagy friss kapcsolat...meg van a bizalom, a szeretet, jó kommunikáció.......AKKOR amit úgy érez az ember tegye meg a másikért, DE mindketten adjanak bele a kapcsolatba mindent amit tudnak és úgy érzik, hogy nekik belefér...

ugye gyakori a szexuális életben, hogy az egyik akar valamit, de a másik nem biztos, vagy csak módjával...ugyanez az egész kapcsolatra igaz...ha a tehetősebb fél nem akar 1 milliót költeni egy nyaralásra, de megtehetné, akkor se szólják meg, hogy "zsugori" meg "pénzéhes"...


23F

2016. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
ezért kell ilyen esetben házassági szerződést íratni. Aki gazdag és erre nem gondol, az meg is érdemli, hogy kisemmizzék!
2016. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
24%

De cuki kérdés :)


Ha összejönnék egy gazdag csajjal, magam ajánlanám fel neki a házassági szerződést.

2016. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
igen nagy parazita vagyok, mivel van egy szerető párom, aki hiába keres többet, sose érezteti velem, nem számoltat el egy pár cipővel és még el is vesz.
2016. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
31%

Engem már az is zavar már az első alkalommal (és az sem normális) ha a pasi fizeti a randin a dolgokat. Engem mérleg elv szerint neveltek,így nehezen viselem, ha pl valaki meghív egy kávéra. Nagyon hamar megpróbálom visszahívni, hogy kompenzáljak. Ez sem jó, mert így nehéz nekem udvarolni, meg lovagiasnak lenni. Többeket megbántottam már ezzel.

Egy ilyen kapcsolatban, ha a párom jóval tehetősebb lenne nálam, biztos nagyon kellemetlenül érezném magamat. Én ragaszkodnék a házassági szerződéshez. Viszont mivel egyébként elég normálisan keresek, van saját lakásom, és nincs hitelem sem, ha a páromnak lenne hitele, vagy egy közös összeköltözésnél (nagyobb lakásba) Ő nem tudna annyit beleadni, és hitelt szeretne felvenni, én abban nem vállalnék részt. Irtózom a hitelektől, inkább vettem kisebb lakást.



Egyébként az ilyen esetekben, amit leírtál, a valamit valamiért elv érvényesül. Az, aki kvázi mindent fizet, valamilyen szinten általában élvezi, hogy nála a gyeplő, minden döntést ő hoz meg a kapcsolatban, hiszen az "ő pénze"

2016. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%

Tetszenek a címkék. :DD

A röhejfactor szó külön szenzációs.


Ne engedjük meg, le a házassággal járó gazdasági közösséggel. Sose nősüljél meg.

2016. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

A gazdag tudja előre jó esetben hogy mi van a másiknak, meddig nyújtozkodhat...ha ennek ellenére kell neki a "szegény" akkor utána ne reklamàljon hogy miért nem fizet többet a nyaralásba. Mert nem tud. Vagy menjen nélküle .....

Persze vannak akik számítóak ezt nem vitatom de a gazdagon múlik hogy ezt kiszúrja!

2016. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ám legyen, de akkor aki többet tesz le annak nagyobb beleszólása legyen a dolgokba.
2016. aug. 15. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!