Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen, ha 18-20-nak nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen, ha 18-20-nak nézek ki, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Jó, jó, most sokan azt gondolják mekkora mázli, de ismerkedés szempontjábol meg rohadtúl nem. Fel is vázolom mi a probléma.


Tehát, 28 éves férfi vagyok, és úgy nézek ki mint egy 18 20 éves, szó szerint, semmi ször az arcomon csak egy kis "szakmunkás bajusz" az arcom többi felén 0 ször, tök fiatalos az arcom is, az alkatom, meg úgy minden, ha összetalálkoznánk az utcán azt gondolnád 18 vagyok.


Na most a probléma ott kezdődik (én így látom) hogy 28 évesen kb 22-24 évesekkel "kellene" ismerkednem, de a 22+ éveseknek nem kell egy olyan srác aki 18-nak néz ki, a 16-18 évesek meg azért pattintanak kapásból, mert ugye 28 vagyok. Na most a kérdés, ilyenkor mi a bánat van? 22 felett szóba se állnak velem kb mert úgy nézek ki mint egy tini, a tinik meg boomer nyuggernak gondolnak a korom miatt, pedig amíg el nem hangzik hogy hány éves vagyok nincs semmi gond, tök jól kijövök a 16-18 évesekkel, de amint meghallják a korom azonnal járókeretet akarnak nekem rendelni xD

(Az nem opció hogy nem mondom el, vagy bekamuzom hogy 20 vagyok, egyszer úgy is kiderül, abból meg csak a baj van)


Szóval szívesen fogadnám lányok, és hasonló helyzetben lévő férfiak válaszát, tanácsát hogy ilyenkor mi van, köszi.



dec. 24. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem regisztrálj társkeresőre,és ott írd ki, hogy "tudom,h sokkal kevesebbnek nézek ki,de tényleg annyi vagyok" pl és akkor nemtom,hátha összejön;
dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
35%
Kamuzd be. Aztán ha már megfektetted akkor mondd, hogy amúgy 28 vagy. Ha kellesz neki úgy is akkor minden hepi, ha meg nem akkor legalább volt egy jó napod.
dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Szintén 28 vagyok. :D
dec. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Tegyél már be egy arcos - egeszalakos képet kérdező! 28 évesen 28 év alatti nőkkel ne is próbálkozz. Hidd el pl egy 40 éves nő imádja ha a férfi kisfiús arcú. Már ha tényleg az! Mert sokan csak hiszik magukról hogy fiatalabbnak neznek ki.
dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Íme egy egész alakos kép rólam: [link]
dec. 25. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Te tényleg nem nézel ki 28 nak amugy énis ugyanigy vagyok az a baj idővel ez roszabb lesz én 30+ vagyok és ilyen 21 nek néznek max szoval ne akard tudni..boltba egy sör miatt már kérik is el a személyit mert 17 nek nézett..
dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamuzd be mennyi vagy facen meg tiltsd le a korod hogy ne látszodjon ha fiatalokkal akarsz ismerkedni énis igy csinálom.
dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit gyurjál azért karra énis azon vagyok :D
dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont 26-32 közöttinek nézel ki.
dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem gázos ez a kép, én 24nek nézlek.

Amúgy volt vmi 39 éves tanárom, mondta,hogy tippeljük meg a korát,én 28ra tippeltem.

De szóval a lényeg,hogy ő mondott vmi ilyet asszem,vagy én állapítottam meg, nemtom, hogy aki fiatalabbnak néz ki a koránál, annak ez még később jól fog jönni. Szóval,hogy pl lassabban örexik, és pl 50 évesen kinéz 41nek,az pl lehet előnyös.

dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!