Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 évesen hol ismerkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

kicsit bezárkózottabb emberek vagyok, de viszont unok egyedül lenni és nem tudom hogy, mégis hogyan kéne elkezdenem mert eddig annyira nem éreztem ezt az érzést hogy rossz egyedül ha igen mindig vissza fogtam de már nem megy

valaki légyszíves segítsen.

16F



2023. máj. 28. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezz tánciskolába!
2023. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondanám, ha jópár évvel korábban élnénk: ask.fm. Annyira frankó volt az az oldal, tényleg, meg lehetett ismerni a másik személyiségét elég jól a kérdésekre adott válaszok segítségével.
2023. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima havert nem is szeretnél csak barátnőt?

Ha haverkodnál vagy itt akárki az írhatna :D

2023. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 37 éves úriember vagyok, haverkodnék tinilányokkal, főleg sportolókkal, adnék masszázst is szívesen edzés után. Haverságból.
2023. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tartanék veled utolsó, nekem nem muszáj sportos lányoknak lenniük :D
2023. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
#4 mi a jo budos isten bajod van ember? 40 evesen 16 evesekkel ismerkednel,masszazs? add fel magad mint a rendorsegnek koszi
2023. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nagy kérdés, hogy mik érdekelnek? Esetleg azon a területen részt vehetnél programokon akár élőben, akár online.
2023. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok-sok év távlatából azt mondanám, hogy ha nem is vagy népszerű, még mindig az iskolában, illetve nyári táborokban van a legtöbb esélyed.


23F

2023. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!