Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chat oldalak lennének az internetes ismerkedés legjobb helyei, ha türelmes vagy?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az internetes társkereső oldalakon, tinderen elszállt egojú irreális elvárásokkal rendelkező nők vannak. Egyszerűen nem írnak vissza mert több 100 levelet kapnak vagy megkeresést. Felmentem a chat.hu oldalra és két nővel tök jó elbeszélgettem, abszolút sosem ismerkedtek interneten csak unatkoztak és feljöttek csetelni, teljesen reális elvárásaik voltak, mert mindegyiküknek hosszú 5 - 10 éves kapcsolata lett vége, tehát igazságszerint nem is ismerkedni jöttek fel csak beszélgetni unatkoztak. Aztán képet cseréltünk és abszolút mindegyik azt mondta hogy tök szimpatikus vagyok, mert valószínűleg nem érte őket még az internet káros hatása. Az egyikkel találkoztam is már és a végén egy kis csók is elcsattant, ezt el nem tudnám képzelni tinderen vagy randivonalon
dec. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük a beszámolót
dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Sokkal kevesebb embernek jön ott bármi össze, mint társkeresőn.

Miért? Mert chat oldalakra olyanok mennek, akik nem merik felvállalni az arcukat (okkal).

Tehát még ha jól el is beszélgettek, nagy eséllyel valaki minimum kritikán aluli kinézettel rendelkezik.

Ez 100%-ban így van? Nem, de bőven túlnyomó többségben van. Neked kétszer sikerült, nem lehetetlen hogy megint fog, de a valószínűsége továbbra is elég csekély szerintem.

dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem törölni fogják a kérdést, mert reklámra sikerült.


"Tilos reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni, más weboldalt népszerűsíteni"

dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Korrektnek hangzik a kérdező álláspontja.

Alapból ez a tinder és társai totálisan húspiac jellegűek, jön a nő és kiplakátolja magát. A legelőnyösebb filteres képek, személyleírás, ilyesmi. De az se az érdemeiről szól hanem sokkal inkább hogy milyen életstílust szokott meg, sokszor már az is burkolt elváráslista, a hobbikon és életszínvonalon át hogy mi lesz az elvárása tőled is. Aztán már csak várnia kell, és válogatni nagy kegyesen a több száz vagy ezer matchelőből vagy ráíróból. Komolyan mint egyfajta licitálás, ki ad érte a legtöbbet. Aztán a legelőnyösebbnek ígérkező emberek lesznek a befutók, ők nyerik meg végül.

A chat az más, ott is lehet épp pár emberrel beszélget, de nem lesz mégsem ekkora lehetetlen bőség zavara. És akkor ott még aktívnak, érdekesnek, megkapónak kell lennie a nőnek is. Meg ami jó még, hogy elsőre nem a filterezett modellként beállított tucatképeket látod róla, hanem a személyiségét ismered meg.

Persze ez se való mindenkinek. Akinek a külsőség a minden, maradjon csak tinderen.

dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Abban sem lehetsz biztos, hogy nők voltak.
dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak miattad beregiztem, a nevem is az hogy nem kérek f*szt úgy egyértelműen, erre arról akarnak dumálni és azt küldeni, mikor közlöm hogy bakker már, nem, én vagyok az akit k*rjon meg egy tripleres c*gány f*sz.

Ennyit a Chat.hu-ról.

dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4# a Tinder-hez hozzáfűzném, hogy a férfiak 60-80 százaléka nős és csak szeretőt keres.
febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!