Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az az ismerkedési tempó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ismerkedési tempó interneten, ami után úgy érzed, hogy kuka a másik fél?

Figyelt kérdés

Szóval pl a ghosting egyértelmű üzenet. Ocsmány, de egyértelmű. De mi a helyzet olyankor, amikor úgy érzed hogy a másik fél csak szórakozik veled, vagy épp morzsákkal etet az úgymond ismerkedési szándéka ellenére is?

Napi pár rövid üzenet? Esetleg napi egy, pár sorban? Pár naponta pár sor? Ki hogy látja ezt, és kinek mi az a lélektani határ, ahonnan teljesen leírja, vagy épp törli is a másik felet?



dec. 16. 07:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ennyire szigorúan venni a netes ismerkedést, nem kell egymás nyakán csüngeni mind a kettő fél részéről írjanak egymásnak mikor éppen van kedvük, ha egy pár a két illető az már más kérdés de itt ne keverjük össze a kettő fogalmat
dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen ám de pontosan erről beszélek én is, hogy kedv. Tehát ha valaki érdekel vagy izgat, akkor értelemszerűen időt akarsz tölteni vele. A napi pár üzenet sem egymás nyakán csüngés, hanem ismerkedés, főleg eleinte. Itt inkább az ellenkező véglegről van szó, hogy mi az a minimum ami alá csökkentve már egyértelmű hogy a másikat nem érdekled.
dec. 16. 07:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az üzenetek tartalmától függ. Napi pár általános, semmitmondó üzenet az biztosan nem komoly ismerkedési szándék. A pár naponta pár sor sem, aki komolyan gondolja, azért az ismerkedési szakaszban nagyobb intenzitással ír. A napi pár sor is a tartalomtól függ.
dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például pár sor néha napján amikor úgy van az is elég , ilyenkor mutatja meg mennyire függene tőlem
dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Igen ám de pontosan erről beszélek én is, hogy kedv. Tehát ha valaki érdekel vagy izgat, akkor értelemszerűen időt akarsz tölteni vele."


Mióta számít együtt töltött időnek hogy messengeren beszélgetünk? :D Nem ott kell ismerkedni. Randizni kell.

dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azért az alapokat nem ártana tudni randi előtt a másikról. Nem mindenki tinderben utazik, hogy tetszik a másik kinézete képről és gyerünk randi holnapra. Az hogy megismerném kicsit jobban találkozó előtt a másikat, szerintem alap elvárás kellene legyen. Főleg ha még csak első pár napról, vagy akár első hétről van szó, és kb semmit nem tudtok egymásról.
dec. 16. 10:04
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ismerkedési időben nem fogom az időmet úgy időzíteni, hogy többet tudjak veled beszélgetni mikor még semmi sem végleges, majd ha együtt vagytok már akkor érdemes ilyenekre nagy hangsúlyt fektetni
dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Bírom ahogy mindenki a saját traumáit vetíti a másikra.

Ki mondta hogy többet kellene? :D Én azt kérdeztem mennyi az a minimum, ahol már vehetjük egyfajta kukázásnak a másik fél által magunkat. Vagy pótléknak, B, C, ZS tervnek. Meg azért a kisregény és litánia, vagy az első pár napos ismerkedés és mondjuk napi 8-10 soros üzenet között is van ám különbség. Főleg ha valóban a másik megismeréséről szól, hogy kiszűrd még időben randi előtt, ha valaki kattant, vagy nem illetek össze.

dec. 16. 10:19
 9/27 A kérdező kommentje:
Ráadásként ha valaki ismerkedési szándékkal van jelen, az kis kicsit fura lesz ha a hűdefontos drága idejét minden másra szánja, csak épp a tényleges ismerkedésre nem. Aki így áll hozzá, minek ismerkedik? Vagy mit vár egész pontosan?
dec. 16. 10:20
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy ő szűrte ki, hogy te kattant vagy? :D
dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!