Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy rohadt nagy egyenlőség van állitólag, de a nők nem kezdeményeznek sehol. Az elkeseredett férfiak meg mindenhol próbálkoznak, hátha lesz valaki nő aki járna velük..


Meg nem is értem az egész evolúció alapja a sz.x, a halaim állandóan szexelnek, a fiú halak ostromolják az összes lányt, ott nincs ilyen gond :D De az életben a nők, játszmáznak, aszexuálisak lesznek stb.


dec. 27. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak nevetek azon, aki sír, hogy nehéz az élet

Az élet azért szép, mert nehéz, hogy éljek

dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem kéne olyan pasi aki annyira se méltat hogy kezdeményezzen. Mit várjak ilyenektöl úgy az életben akkor? Hogy majd hóban fagyban gyerekekkel éjszakázva majd kitart akoor mellettem nagy erökkel? Az aki mégcsak oda se jön hozzám szólitsam meg én?

Ez nálam szelektálás részét képezi.

dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ha majd nőként én is egy szaporodási ciklusban kiontok magamból olyan 10.000 ikrát, és akkor amelyik pasi a közelben van, az mind célt is érhet és legalább néhányat megtermékenyít, akkor majd én is kevésbé leszek válogatós párkeresés tekintetében :D Így, hogy nagyon max 2 gyereket tervezek, lehetőleg egy apától, így azért nem mindegy, hogy kivel állok össze. Arról nem is beszélve, hogy a halaidnál az egész művelet ott és annyiban áll meg, amit leírtam, hogy a lányok kilökik a petéket, a fiúk meg megtermékenyítik és pont. Néhány halfajta még megpróbálja őket megvédeni, gondoskodik róluk, amíg kikelnek, ezt néha a fiúk vállalják, máskor a lányok, de alapvetően felnőtt korukig nem nagyon szokták őket kísérni, illetve egy hal pár hónap alatt ivarérett lesz, ellentétben egy embergyerekkel, aki pár hónap alatt esetleg annyit elér, hogy felül vagy feláll (attól függően, mennyi az a "pár hónap"), de még nagyon messze van attól, hogy az elsődleges gondozója (jellemzően a nő) akár csak önállóan elmehessen vécére, nemhogy még vígan élhesse az életét. Pasiként azért egy kicsit könnyebb.


Szóval igen, valóban a szex az a folyamat, ami lehetővé teszi a szaporodást, de azért ne hasonlítsuk már az embert agyatlan halakhoz, könyörgöm. Az ember élete alapból nehezebb, mint egy halé, nem csoda, ha megválogatja, kivel akarja eltölteni (arról nem is beszélve, hogy az ember átlagos élettartama jelentősen több egy átlag díszhal élettartamánál).


Amúgy annál kevés lelombozóbb dolog létezik, amikor a kétsgébeesést érezni a pasi közeledésén. Legyenek elvárásai, ne azért próbálkozzon nálam a pasi, mert nő vagyok és bárkihez odamegy, hátha valaki leáll vele. Azért próbálkozzon nálam, mert tetszem neki, megfogta valamilyen tulajdonságom, jól érzi magát a közelemben, mittudomén, de ne azért, mert már annyira kétségbeesett, hogy bárki jó neki, akinek luk van a lába között. Aki ennyire szexéhes, az menjen prostihoz, hátha kevésbé görcsöl rá erre az egész kérdésre miután kitisztul a feje, és akkor nem lesz annyira izzadtságszagú az ismerkedési kísérlete sem, ami már startból elriaszt kb mindenkit.

dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem kéne olyan nő aki annyira se méltat hogy kezdeményezzen. Mit várjak ilyenektöl úgy az életben akkor? Hogy majd hóban fagyban gyerekekkel éjszakázva majd kitart akoor mellettem nagy erökkel? Az aki mégcsak oda se jön hozzám szólitsam meg én?


Ez nálam szelektálás részét képezi.

dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy próbálkoznak. Neten balfaszkodnak, élőben meg semmi, csak néznek, sokszor még azt is úgy, hogy észre ne lehessen venni. A halaid jobb képességűek, azaz jobb szociális készségekkel rendelkeznek, mint a férfiak erős többsége.

És osztom a 2-es véleményét. Akiben még ennyi sincs, arra majd nyilván számíthatok bármiben is... Hátráltató, szomorító, rengeteg plusz idegeskedést okozó koloncot meg minek szedjek fel? Van elég bajom, nem hiányzik több.

dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

"Az elkeseredett férfiak"


A hangsúly az "elkeseredett"-en van. Az nem kell senkinek. Életerős, kezdeményező férfi kell a nőknek, aki nem sírja el mert nemet mondanak neki.

dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ma újabb picsogásunkat olvassuk... haver a nők nem lettek aszexuálisok, csak nem veled dugnak 😂

Gondolkodtál már azon hogy NEKED személy szerint miben kellene változnod, hogy megnyerőbb, szimpatikusabb, barátságosabb legyél más emberek szemében? Avagy picsogsz még évekig mint az óvodás kisgyerek hogy miért nem akarnak nálad kezdeményezni a nők?

dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

5.

Te magad vagy a baj meg a pökhendi stílusod

dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

kíváncsi lennék, hogy minek neked amúgy nő


beszoptad vajon a róluk szóló meséket, mint én pár éve?


vagy csak dugni?

dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

A nők el vannak egyedül is, amíg nem találnak olyan valakit aki pozitívan kiegészíti az életüket és ez bizony nemtől függetlenül ma már baromi ritka.

A férfiaknak kell vehemensen a szex hogy ostromoljanak bárkit is.

dec. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!