Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az élet igazságos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az élet igazságos, mit gondolnak azokról a férfiakról, akiknek életükben soha nem lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Mert hogy vannak ilyen férfiak, annyira nem is kevesen. Ennek tudatában is igazságosnak tartják az életet a "pozitív" mániás emberek? Azokra gondolok, akik pozitív gondolkodás mániásak.

2020. dec. 16. 19:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
60%

Akinek nincs párja, csak magát okolhatja...

Mindenen lehet javítani, nincs lehetetlen csak tehetetlen


Ezt mondom úgy, hogy nekem se volt párkapcsolatom, tudom, hogy vannak hibáim és tudok rajtuk javítani

2020. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
36%

"nincs lehetetlen csak tehetetlen"


Hagyjuk már ezt a f@szságot. Akkor mondd ki az r betűt nyitott szájjal, például. Köszi.

2020. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Mások éheznek meg kibombázzák a házat a s-ggük alól, meg csecsemőket adnak el szexrabszolgaságba meg pedofilok ülnek a parlamentben... Mármint tisztában vagyok vele, hogy a nyomor nem verseny, de szálljál már le a földre szerintem lol.
2020. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%

#2 Ha nagyon akarnám átoperáltathatnám magam, hogy a szájpadlásom elég alacsonyan legyen az R képzéshez nyitott szájjal....


Tudom, szar érzés hogy valaki nem életképtelen, de ez különbözteti meg az embereket az incelektől

2020. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
23%
#4 én miért nem akarod? Kifogásokat keresel?
2020. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki azt kapja amit érdemel.

Én megdolgozok egy kapcsolatért mert tudom hogy ez nem úgy van hogy ez jàr nekem.

2020. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
30%

"Mindenki azt kapja amit érdemel."


Aha persze...

2020. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
58%
Jaj ez a "magát okolhatja" duma.. Nem, nem mindenki okolhatja magát! Volt egy barátom, soha nem volt barátnője, így halt meg 44 évesen, mert szegénynek ezer baja volt, kinézetileg és egészségügyileg is. Tök normális, hogy egy nő nem ápolónő akar lenni, hanem barátnő! Szóval egyetértek, az élet igazságtalan sok esetben!
2020. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem lehet? Össze van égve? Hiányzik 2 végtagja? 12-az IQ-ja? Alkesz/drogos? Nettó idióta?
2020. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
48%
Aki itt picsog az nem érdemel nőt.
2020. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!