Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki szerint a férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a férfitöbblet nem létezik, az mivel magyarázza ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Olvasgattam egy swinger clubb értékeléseit, és ott sok nőcike lepontozgatta a helyet, mert tízszer annyi férfi volt, mint nő. Pedig a férfiaknak még belépti díjjat is kellett fizetniük, miközbe a nőcik ingyen besétálhattak és válogathattak a férfiak között.

Sok férfi értékelő meg azér panaszkodott, mert hiába csengették ki a belépőt, nem jutott nekik sex. Tizen álldogáltak minden nőci körül aztán csak nézhették, hogy egy chad megkettyinti a csajt.



jan. 3. 07:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%

#8 A különbség csak annyi, hogy a férfi a mennyiségre megy a nő pedig a minőségre, azaz míg a férfiaknak az áll érdekükben, hogy minél több nőt megdugjanak, addig a nőknek az, hogy pontosan azzal az egy pasival dugjanak csak, akit kiválasztottak maguknak.


Ettől persze lehetnek kivételek mindkét nemnél, ugyanis biztosan van olyan pasi, aki nem falja a nőket és biztosan van olyan nő is, aki szereti a változatos partnereket, ám a nagy átlag nem ez, hanem amit korábban írtam.


Az aberrációról pedig a hozzászólásod alapján leginkább te jutsz eszembe, nem a férfiak... :D:D:D

jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
#11 Ennek akkor lenne értelme, ha tényleg azért szexelnétek összevissza, hogy minél több nőt megtermékenyítsetek. Nem pedig azért, mert szimplán élvezeti forrás. Nem vadállat vagy, hanem gondolkodó emberi lény, úgyhogy nem kell amögé bújni, hogy “há’ belém ez van kódolva”. Belénk nőkbe meg az van kódolva, hogy csak izmos, erős, sikeres, gazdag férfiaknak engedjük, hogy felcsináljanak, akkor ezzel se legyen problémátok :D
jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Aha, tehát ha egy csajszi minden hétvégén más alfa chadnek adja oda magát bulika után, az oké, de ha egy átlag férfi elmegy egy swinger clubba, hogy lazán, kötetlenül ismerkedjen és sexeljen, az aberráció... felháborító ez a kettős mérce.
jan. 3. 09:55
 14/36 anonim ***** válasza:
41%

#12 Eredetileg valóban ez is az értelme, mert alapvetően minden a szaporodásról szól, hiszen ez az élet rendje. Ugyanakkor maga a szex és szexualitás is ezt hivatott segíteni, ami tetszik vagy sem, de egy genetikai kód. :D


És egyébként attól, hogy szeretnék minél több nővel lefeküdni, attól még nem vagyok vadállat, aki nem gondolkodik. Sőt, nagyon is gondolkodom, legfőképpen azon, hogy miként tudok minél több nővel együtt lenni. :D

jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
#13 te nem érzed a különbséget a “normál módon kettesben szexelek valakivel” és a 18 fős orgia között? Inkább menjen haza minden hétvégén más pasival/nővel az illető, minthogy ilyen klubokba járjon. Én dobtam már első randi után pasit, aki elmondta, hogy jár ilyen szexpartykra. Fúj.
jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
15 megértem. Ti nőcik szeretitek azt hinni, hogy királynőcik vagytok, és hogy az alfa chad akit egy éjszakára kifogtok, csak a tiétek. Akkor is, ha másnap lelép. Xar lehet láni, hogy egy laza sexpartyn a nálatok szebb és sexybb nőket is megkaphatja, és csak egyek vagytok a sorban...
jan. 3. 10:26
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg férfitöbblet van......a swinger club-ban!
jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

#16


Nem látjuk, mert nem járunk ilyen helyekre. Azért van ott virsliparti:D

jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%

#16 “Xar lehet láni, hogy egy laza sexpartyn a nálatok szebb és sexybb nőket is megkaphatja”


A szórakozóhelyen, Tinderen meg bárhol máshol is találhatna mást, mégis én tetszek neki :)

jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
79%
NE etessétek a troll inceleket! Ezt se. Had maradjon meg a saját nyomorában.
jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!