Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális értékrenddel rendelkező srác nem létezik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki nem kapható szexre csak úgy...


Én egy szép lány vagyok és fiatal.


Sokszor szoktunk szórakozni ismeretlen srácokkal, hogy odamegyünk hozzájuk a barátnőmmel az utcán, majd mondjuk nekik hogy tetszenek nekünk és nem -e lenne kedvük ahhoz hármasban... és hát kivétel nélkül mind igent mondanak, még azok is, akiken gyűrűt láttunk!!! Utána pedig mondjuk nekik, hogy csak vicc volt, utána pedig lek**znak minket.


Ezek után már nehezen tudom elhinni, hogy van normális és tisztességes értékrenddel rendelkező srác, aki visszautasítana két idegen szép lányt, vagy azt mondaná, hogy előbb ismerjük meg egymást. Undorító a mai világ, minden csak a szexről és a pénzről szól. Hányingerem van nagyon.


2020. nov. 23. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ja, lány...
2020. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Neked is annyi eszed van, mint egy hanyatt döntött kockacukornak.
2020. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Miért nem hiszed el? Komolyan mondom felesleges ide kérdést kiírnom

Felőlem aztán azt hiszel amit akarsz, hidd azt hogy egy leopárd vagyok ha úgy jobb neked

2020. nov. 23. 21:06
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen a világ. A nők igényeire és a nők pofájára lett formálva.
2020. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#3: mert akkora kamu a kérdésed, hogy a nemedet sem fogom elhinni.
2020. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel azt fogjátok elérni, hogy valamelyik fickónak eldurran az agya, aztán majd jól összever benneteket. De persze akkor is a faszi lesz a hibás, nem ti... Egyébként vannak normális férfiak, csak azokat nem ilyen módszerekkel fogjátok megtalálni.
2020. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te a legnagyobb jóindulattal sem vagy normális csajnak nevezhető. Húzd le magad!
2020. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu vagy túlzás.. énis utasítottam már el hármast.
2020. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hülyeségből ilyet kérdezel, eszedbe se jut hogy ő hülyeségből igent mond? Buták vagytok kislányok.
2020. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hàtt, ha ez a normàlis, ahogy ti hozzààlltok a dolgokhoz...


Maradjunk annyiban, h fejben jó 12évesnek lenni, nyilvàn.

2020. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!