Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már a RandiMásképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a RandiMásképp vagy RapidRandi társkereső rendezvényein Budapesten? Mik a tapasztalatok és melyikről? Nemet és kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés
Előbbi társasjáték, séta-randi, speed dating, sütő-randit, utóbbi pedig főleg speed dating-et, főző randit és lakat partit tart.

jan. 4. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mindkét feleségemet így ismertem meg.
jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es te troll vagy ?
jan. 4. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért lennék? Emberként vagyok nyilvántartva.
jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, csak a kávézós rapidrandin voltam, ott kb 5x, egyszer online a covid miatt. Első alkalommal még másik helyszín volt, utána átköltöztek.


Annyira nem tudjuk elkerülni egymást, tehát nagyjából látjuk a többieket még a randi kezdete előtt, de én igyekeztem nem nagyon odanézni, hogy majd meglepetés legyen :D Mi nők csak ültünk, a férfiak mozogtak, ők ültek le az asztalokhoz és álltak fel. Kaptunk egy lapot, ahova felírhattuk a neveket és bármi jegyzetet magunknak, hogy emlékezzünk rájuk, amit meg le kell adni, oda igent vagy nemet kellett jelölni. 7-10 férfi mindig volt, nők ilyen 5-7 körül. Mindenki normális volt, udvarias. Az volt ciki, amikor már többedjére voltam és azok is eljöttek, akikkel régen is összefutottam itt :D Erre igazán figyelhetnének, és még írják is a honlapjukon, hogy figyelnek, de nem... Kapsz egy italt is, ami benne van az árban, te választhatod ki az itallapról. Amikről lehet velük beszélgetni: suli, munka, utazáok, hobbik, legutóbbi nagyobb program, aztán le is telik az idő. Egyik srác képes volt felállni és hozni magának egy másik italt, így kb 3 percet beszélgettünk :D Ugye ez kb 1 órán belül véget is ér, másnap küldik az egyezéseket, teljes nevet, email címet, telefonszámot. 1-2 egyezésem volt per alkalom. Nem mindenki keresett meg, de mindegyikőjükkel beszéltem, mert akkor írtam én, de ők a másik egyezésükkel kezdtek addigra levelezni. Randi nem lett belőle, mert végül annyira mégsem tetszettek azok a férfiak, akikkel elkezdtem beszélgetni.


22 voltam, amikor először mentem és 26, amikor utoljára. Az első alkalommal 1000 forintért mentem, mert akciós volt, utána bekerültem a rendszerükbe és ők hívtak, hogy nincs elég nő, van-e kedvem, ezekre mindig meghívtak. Volt kapcsolatom ezalatt a 4 év alatt, de amikor éppen nem, akkor mentem. Azóta nem hívtak (2.5 éve), de nem is baj, mert már kapcsolatban vagyok, meg amúgy sem mennék, nekem kicsit kiábrándító volt legutóbb, hogy 4 év alatt nem jutottam sehova érdemben a pasizással :D Meg hogy a régi arcokkal találkozom újra és újra, és ez nagyon kínos.

jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-és hát köszönöm ez a része akkor elég gáznak tűnik. Kínos lehet unszimpatikus emberekkel újra és újra beszélni.
jan. 4. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg nem csak az, hogy nem szimpi, hanem hogy offoltam a múltkor :D
jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Én azt hittem, hogy ilyen nincs is Mo-n. :D
jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!