Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit nem annyira érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem annyira érdekel a párkeresés, érdemes alibiből mégis keresni párt?

Figyelt kérdés
Végülis társadalmilag tényleg az az elfogadott, hogy legyen párod, az egyedüllét a kudarc jelképe. A rokonság is örökké pletykálja azt, hogy miért nincs xy-nak párja, biztos meleg vagy impotens. Politikusoknál, híres embereknél is gyakran előfordul, hogy van feleségük és a nyilvánosság békén hagyja őket, mert hanem sokat cikkeznek róluk és régen még amíg nem volt annyira elfogadott melegek is éltek heteró házasságban. Kisebb szinten nyilván főleg a szülők, rokonok, barátok megnyugvását szolgálja, ha van pár, nem jönnek a kellemetlen kérdések.

jan. 4. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Nem szeretek kamuzni, inkább lehallgatom a családom nyafogását, hogy azért nincs pasim mert, ez meg ez rossz velem. Ha meg azt mondom hogy azért nincs, mert nem keresek és akik keresnek is elhajtom, azt meg nem hiszik el.

De a gondolatától is rosszul vagyok attól, hogy álkapcsolatom legyen, akkor már inkább igazi

jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Alibiből pàrt keresni is ugyanolyan vertizzados legalábbis nekem mivel alibi kapcsiban se tudnék hozzányulni se olyanhoz aki nem tetszik.

Igy mivel a kollegák neznek főleg sz.rba mert senkinek nem kellek biztis nem artana egy pasi aki a cégnel neha megjelenuk vmi jókocsival meg engem ölelgetve igy màr kerestem ilyet is hogy ki vállalná ezt akár szexért cserébe. Hát senki. A szexkapcsisok ennyit se akarnak "fizetni" cserébe csak tegyem szét nekik a semmire..

jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
*Nekem cég elé, vagy céges rendezvényekre vagy a társasházunk elé kéne vmi jópasi jókocsival hogy leszálljanak rólam ne nézzenek le mert nincs senkim. Ugyanis keményen lenéznej be mernek szólni csúfolni. De HA egy jó kiállásu v gazdag pasi vagy inkabb férfi van mögöttem mindegyik befogja a száját érdekes es mindehol tisztelet övez meg cicskulnak.
jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Akit ennyire érdekel mások véleménye, az gyenge jellem, és befolyásolható is egyben, tehát ha nem csak alibiből lenne neki párja, hanem azért, mert ő szereti xy-t akkor se tartana sokáig a kapcsolat, mert a gátlásai, a komplexusai, a szorongásai, a megfelelési kényszere tükröződni fog a kapcsolataiban is.
jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy ezen már én is gondolkodtam, hogy fizetek valami jobbállású pasinak, hogy eszkortáljon bizonyos eseményekre.
jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ÉS közben élhetném a kényelmes, macskásnéni életemet :)
jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Ha BÁRKI a magánéletemmel nyaggat, akkor annak először megmondom, hogy abba lehet hagyni, ha meg nem teszi, akkor simán kiteszem őt az életemből. Igen, beleértve rokonokat is. Attól még, hogy valaki valakimnek a valakije, miért kellene elfogadnom a toxikus viselkedését?


Élem az életem úgy ahogy nekem jó. Ha ez valakinek fáj, akkor kvára gondok vannak a saját élete táján.

jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
50%
6: Én meg csak szimplán vagyok inkább macskásbácsi, mint szegény kérdező akiből ömlik a megfelelési kényszer. Csóri... 😥
jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szergej55 ***** válasza:
Az a kapcsolat számítana ez alapján sikernek, ami a többségnek jut? Akkor inkább sikertelen akarok lenni! :)
jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elkezdték màr párszor mondani női csakádtagok, pedig én elmondtam, hogy boldog vagyok, elégedett vagyok az életemmel. Mi kell még? Nem tudom miért akarják, hogy valami kapcsolatba belemenjek, csak azért, hogy legyen valakim. Már ilyet is mondtak, hogy nem baj, ha nem tetszik stb. Szerintem ez hülyeség, cőleg, hogy én egy introvertált ember vagyok, jól érzem magam egyedül. Ha nem találok semmit akinél nem lesz kérdés, hogy vele akarok lenni, addig inkább maradok egyedül . Sosem szomorkodtam emiaft, kihasználom a szabadságom, kötetlenségem.
jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!