Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Srácok! Létezik, hogy egy lányt azért nem szólít meg senki, mert "túl szép, és tuti van barátja"? (szórakozóhelyen vagy más ismerkedős helyeken)

Figyelt kérdés
Veletek volt már ilyen? Ez esetben mit tehet a lány, ha szívesen ismerkedne? Ha ismerkednétek, mi az ami visszatart titeket, hogy odamenjetek egy-egy lányhoz, akit megláttok? Hogy megy ez?

jan. 4. 15:03
A kérdező szavazást indított:
simán előfordulhat
ilyen nincs, más oka van, ha egy lányhoz nem mennek oda
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor fordul elő, ha a lány egyfajta megközelíthetetlenséget sugároz. Ha fensőbbséges, vagy hideg a légkör körülötte. A kedves, közvetlen lányok, ha nagyon szépek is, azért mindig kelendőek. a pasik meg bepróbálkoznak fűnél-fánál.
jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezen kívül lehet pár másik ok is:


-Alá-fölé rendeltségi viszony, mert nyilván más srácokkal is kedvesnek kell lennie egy eladónak, pultosnak stb


-Van valaki vele éppen


-Nem mosolyog, nem beszélget senkivel, nem tűnik megközelíthetőnek


-Haverommal vagyok és nem akarom, hogy azt kelljen figyelnie hogyan szedem fel


-Láttam valakivel, valahol, aki a barátjának tűnt

jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*Nem van valaki vele, beszélget valakivel éppen
jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de nem nálam.

Én általában kezdeményeztem annál, aki tetszett.

jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem olyan nincs, hogy azért, mert túl szép.A férfiak többsége úgy gondolja, hogy neki alanyi jogon jár ilyen nő.

Hanem ha pl. látszik a nőn hogy jólszituált és nem elégszik meg évente egy pohár vízzel, akkor nem mennek oda hozzá, mert tudják, hogy nincs mit felkínálni a nőnek.

jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A bátrabbak megszólítják. Én például már szólítottam meg olyan lányt, aki "még senki nem mert", bár ezt is kétlem, mert biztos nem én voltam az első aki leszólította 25 évesen. Tényleg gyönyörű volt 9/10-es. De nem tartott sokáig.
jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
94%

Én férfiként általában azért nem mentem oda lányokhoz, mert:


1, valami riasztó volt bennük,

2, túlságosan pörögtek

3, nagyobb társaságban voltak.


Te sugallsz valamit a viselkedéseddel ezeken a helyeken?

jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
A legritkább esetben az az ok, hogy valaki túl szép.
jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ha nem elég nyitott egy társalgás lehetőségére, akkor nem indulsz el felé.
jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ronda és nehezen ismerkedő pasiként a világ legszebb nőjét is megszólítanám, ha egyértelműen nézne és mosolyogna rám. De ha nem, akkor természetesen nem, franc se akar biztosan pofára esni...
jan. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!