Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem hív senki sem...

Miért nem hív senki sem házibuliba, ott tényleg lehet ismerkedni jó csajokkal, jobb hely egy házibuli, mint egy szórakozóhely?

Figyelt kérdés
Tök szar, hogy még sosem voltam házibulin, egyszer ígérték, hogy meghívnak aztán abból se lett semmi, a jelenlegi haveri köröm elég jó életű, nem járnak bulizni sem. De miért nincs nekem egy jó haverom, akivel mehetnék házibulikba hát ezt baromira sajnálom, hogy kimaradt az életemből. Kiváncsi vagyok vajon ott milyen lehet csajozni.
2014. aug. 22. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:

csak akkor jó a házibuli ha nagy ismeretségi körből áll és olyan embereket is elhívnak akiket te nem ismersz

én eddig 3 ilyen házibuliba voltam(ami ilyen amerikai filmes jellegű volt)

de sok házibuliba voltam de ott ismertem azért mindenkit nagyjából

2014. aug. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
91%

Megosztom tapasztalataimat.

Ha tudsz olyan helyet, ahol piálgatnak, de nem olyan lezüllöttek, korod béliek akkor próbáld megkörnyékezni őket, nem feltétlen, hogy oda mész hanem facebook vagy valami más. Nekem könnyű volt én az osztályban belecsöppentem ebbe a társaságba.

A normális csajozás nem lehetséges egy házibuliban! Mert vagy a házigazda kiválasztottját fogod megkörnyékezni vagy egy jó haverodét... oda olyan csajokat hívnak akiktől akarnak valamit és már be is vannak osztva, hogy ki kinek kije, talán a legcsúnyábbra ráhajthatsz vagy a fene tudja, mert még nekem azzal is sikerült magamra haragítani egy havert. Segítene, ha kiírnád a korodat. Ha még sulis vagy akkor ott próbálj meg, ha nem akkor a szórakozóhelyeket ajánlom. Ha a barátaid jófiúk, akkor őket is vidd magaddal nem kell mindig jónak lenni, halál után épp eléget vegetálhat az ember a semmiben.

Tudod én voltam az iskola kedvence, jó tanuló, nem köntörfalazok, jó képű is, tényleg! Csak nekem más a mentalitásom, mert az emberi életnek bármi véget vethet, az univerzum is olyan törékeny bármikor mindennek vége lehet azután nincs új kezdet, én a legutolsó csajjal is el tudtam szórakozni mindegy milyen értelemben, tehát nem kell mindjárt a csúcson kezdeni, lehet hullámozni is. Saját tapasztalatom szerint a házibulikban mindig elb*szódik valami és akár éjfélig sem tart mert a csajok már 22 kor eldőlnek. Voltam 60 fős házibulin is, ahol egy csajnak betört a feje, de voltam 4 fős házibulin is, ahol egy tv tört félbe. Na meg utána mindig kevesebb pénzel ébredtem meg kevesebb önbecsüléssel (az elvert pénz miatt) illetve fél napon át nem tértem igazán magamhoz. Véleményem szerint a házibulik sz*rok inkább jobban tolerálom a kiruccanásos iszogatást ami ésszerű keretek között zajlik.


Vagy tudod mit, szervezz te házibulit, próbáld meg, nem olyan nagy a hibázási esély. Legyen pia, zene meg emberek.

Csak írd ki facera, hogy ki akar házibulit és a negatív hozzászólásokat szard le ugyanis aki megírja azokat ő is csak egy ember egyszer meghal, vagy nem tudom remélem nem rémít vissza az ilyesfajta bátorítás.

2014. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!