Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek lehet nevezni/gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek lehet nevezni/gondolni az olyan pasit aki elnézi kint az udvaron, hogy a csipesz, és csipesztartó a földön hempereg napokig, esőben, sàrban de nem megy oda félve ni? Ez csak egy dolog. Rengeteg van még. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ettől sokkal fontosabb dolgokban is ezt teszi.
jan. 6. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te azt nézed ahogy ő azt nézi hogy a csipesztartó a földön hempereg napokig, esőben, sárban de eggyikőtök nem megy oda felvenni.


Rengeteg ilyen van még ti mit tennétek?


Mondjuk vele beszéd meg és ne játszmáz vele.

jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én kimentem felvenni, mert arra jöttem mentem. Neki nem jutott eszébe,pedig szintén elment mellette. És az, hogy sáros lét, arra utal, hogy napok óta ott hevert... Ha én előbb észreveszem, tuti felveszem. De ez sem ütött be neki, ahogy màs sem, soha.
jan. 6. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Álmosnak. Én olyankor vagyok zombi.
jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert ahogy te sem vetted észre, ő sem.
jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahoz napokig, elég pár óra (tapasztalat, délután kint felejtettem, este szél volt, esett, reggelre a földön volt, csupa mocskosan. Pedig mindig beviszem, akkor egyszer maradt kint). Vagy ő sem vette észre, ha olyan vaksi, mint én néha, akkor simán elsétál mellette ...
jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire lenézed, akkor miért vagy vele?
jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
De hallod, te pont ugyanez vagy xd Magadat miért mentegeted fel? Napok ótanem vetted észre. Ne ilyen random kis hülyeségeken veszekedjetek, hanem beszéljétek meg a probléma gyökerét, ami miatt feszültséget generálsz
jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresed azokat a pontokat ahol meg jobban megtudsz ra haragudni.. nem szereted mar igy gyuloletet akarsz kelteni magadban fele..
jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Itt az a durva, hogy te tenyleg napok ota tenyleg nezed, neki meg lehet, hogy fel sem tunt. Sulyos vagy. Valj el, ha allergias vagy ra.
jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez már a kákán is csomót keresés. Engem nőként se érdekelne annyira a ruhacsipesz ha épp nem járok arra.
jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!