Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenre fazonírozzam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenre fazonírozzam a puncim? Melyik a szexisebb? És mivel csináljam? Borotva, gyanta, csipesz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek melyik jön be.Vékony csík háromszög?Ja és fontos hogy mivel csináljam meg?Kort és nemet is írhattok:)
2009. júl. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
ha borotválod hamar viszanől és borostás lesz a gyantázás nagyon fáj és inkább szakemberre kéne bizni a csipesszel eltartana 1 ideig ha már csipesz akkor próbáld meg epilátorral. és nekem a telljesen csupasz jön be én igy szeretem magam igy érzem jol magam 17/L
2009. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%

Néhány "filmben" láttam, hogy a csajnak V betűre emlékeztető alakzatra volt. Nekem az jött eddig be a legjobban. Mivel fiú vagyok, nem tudok abban tanácsot adni, hogy mivel csináld :)

19/F

2009. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nos, intim gyantat se mindegy hogy milyen gyantaval csinalod, mert amihez gyanazoszalag kell, akkor az a borodet is leszedi, iszonyat fajdalnas, kozmetikus tudja a dolgat, bar kaphato nagyobb aruhazakban olyan gyanta is amivel sajt magad gyantazhatod magad, (nem szalagos gyanta). Ha borotvaval csi. akkor az nagyon hamar kino, sot meg is erosodnek a szorszalk. Csipesz se egy jo otlet,lassu es fajdalmas, itt erzed minden szal kihzasanak fajdalmat. Az intim gyanta a legjobb megoldas, 3 het simasag, 10 perc alatt megvan es azert nem is fajdalmas.

es a fazonnak kapcsolatban a pasikank tetszik a haromszog forma, csuccsal lefele, mint egy kis nyit a cel fele:))

2009. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!