Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyleányok, randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyleányok, randiznátok olyan férfiúval, akinek a pálinkafőzés a hobbyja?

Figyelt kérdés

És a charme-os alpha male első rendez-vous során elkalauzol titeket a csillogó rézüstök és a tölgyfahordók világába... Halk zeneszó mellett stylusosan tölt egy kupicával a legnemesebb szilvapálinkájából... de mielőtt sexyes ajkatokhoz emelnétek a poharat, zengő baritone hangján ezt mondaná:

- Kínálhatlak sexy lady szilvával vagy meggyel...

Viszonozd a csókjaiddal. Millióval, ne eggyel!



jan. 6. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Na, ez a hülye is itt van még...
jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na, a jealous pasikák és mellőzött csajszikák is itt vannak még...
jan. 6. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Írjál cukiság.Józsibácsi 64F
jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Amíg csak a kérdést láttam azt mondtam volna, hogy igen. De ilyen kellemetlen körülírással már határozottan nem a válaszom
jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Józsi bá, magának a Gól presszóban a helye a Traktoros Sanyi meg az Ifás Pityu mellett... a pálinkás alcoholos csábítási módozatokat hagyja meg a charme-os alpha gentlemaneknek és sexyes női hölgyeknek.
jan. 6. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Kössz, hogy vagy alpha male, mindig jót szórakozom a stylusos írásaidon. 😃
jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Na végre már visszatért ide egy normális ember, akinek a trollkodásain legalább lehet mosolyogni!


Már kezdtem azt hinni, hogy egyedül maradtam alpha male az oldalon!

jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Hjajanyám:DDD


Amúgy ugye tudod, hogy a hölgy az idős nőkre van, a leány meg a kimondottan fiatalokra?:D


Írj már rapszöveget a nőkről pls!

jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, végre újra látni téged is itt. Imádlak!! Kár hogy nem vagy meleg, imádom a stílusod, puszi! Te egy kincs vagy!
jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!