Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire ismerik be/fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire ismerik be/fel?

Figyelt kérdés

Azt, ha önerőből (gyakorlatilag) nem képesek romantikus és/vagy szexuális kapcsolatot kialakítani férfival?


Abban szerintem egyetértünk, hogy a hapsik még arccal és névvel is elég jó arányban viselik az incel jelzőt.



jan. 7. 16:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek sem meg önerőből, azért PÁRkapcsolat. Kell hozzá egy másik, akivel kölcsönösen akarják.
jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Ők a sikertelen nők/femcelek. Na de miért vállalnák fel, hogy femcelek? Azzal vágnák el a nyakukat. Aki már ideológiákkal jön elő az már súlyos mértékben sikertelen.
jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1-es, esetleg megpróbálnál úgy tenni mint aki komolyan veszi a kérdést?


Köszi kettes, ezt a nyak elvágós dolgot nem értem. A sajátjukat vágnák vele? De hiszen miért? Ameddig nem ismeri be, hogy gond van, addig esélye sincs megoldani

jan. 7. 16:14
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
De ahhoz nem kell magadat nevezni incelnek/femcelnek egyáltalán.
jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4-es, így van. Nem kell. De nem mindegy mi a reakció mikor valaki más kérdezi/mondja rólad ezzel a szóval 😉
jan. 7. 16:20
 6/31 anonim ***** válasza:
19%

Én abszolút, de a legtöbben nem, inkább azzal áltatják magukat (is), hogy MÉG nem jött össze, EGYELŐRE nem sikerült. Hárítás.

Teljesen más az egymáshoz való hozzáállás is. Pl. engem itt az erről szóló hozzászólásaimért rendre lepontoznak más nők, ne rontsam már az egyedülállók renoméját... Az incel férfiakba nem nagyon áll bele a többi férfi. Az életben is egy-egy tiniszinten megrekedt gyökeret leszámítva a férfiak megértőbben viszonyulnak egymás reménytelen eset mivoltjához. A nők inkább fanyalogva lenézik a szerencsétlen kripli társukat.

jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy önerőből nem képesek? Hanem kinek az erejéből? Nem értem a kérdést.
jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
A nők nem merik felvállalni legtöbb esetben magukat mert félnek vmi től mindig, van pár kivétel de a többség ezért gostingol például mert képtelen színt vallani.
jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Attól incel valaki, hogy vele nem akarnak, nem attól, hogy ő nem tud. Ezt jelenti az involuntary.
jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7-es, megpróbálom érzékeltetni. Most azt írom le milyen mikor valaki femcel/incel, azaz nem kéles önerőből


Az ilyen embereknek az egész család szurkol, szinte kanosszát járnak vele szimultán. Akkor lesz nekik valakijük, ha szükeik összeboronálják egy másik hasonszőrű sorstárssal, vagy ha az egész baráti társaság összezár értük, és vadásznak neki valakit. Esetleg a pszichológusa hozza össze egy másik pácienssel (vagy annak ismeretségi körébe tartozó egyénnel). Ez utóbbi lehet a legritkább, de megtörtént már a történelemben.


Ejsze külföldön nevelkedtél, hetes?

jan. 7. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!